Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Знизити вартість проїзду у громадському транспорті

У зв'язку із значним зниженням вартості на паливно мастильні матеріали, що відбувається протягом декількох місяців, які є основною складовою тарифу та зменшенням курсу валют - вимагаємо перегляду та зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті м.Львова.

Щоразу із незначними зростанням вартості паливо мастильних матеріалів або ж збільшенням курсу валют , що впливає на вартість палива перевізники заявляють , що вони у збику і тим самим мотивують збільшення тарифу на проїзду громадському транспорті. Обіцяють європейське ставлення до пасажирів , охайність у транспорті та оновлення рухомого складу. Міська влада завжди погоджується з тарифом, який пропонують перевізники.
Як завжди у таких випадках після підняття тарифу обіцяне перевізниками не виконується.

Зараз жодний перевізник чи профспілка не просить знизити тариф, а це означає , що отримуються надприбутки , які теж не облікуються, адже систему електронного квитка так і не впровадили.

Зниження тарифу на проїзд - це справедливе, ринкове регулювання ціноутворення у наданні таких послуг. Це можливість для багатьох людей бути більш мобільними у період масового безробіття.

Прошу підтримати дану петицію та разом змусити виконавчу владу ( міська рада, обласна рада, антимонопольний комітет) працювати у напрямках як підняття цін так і їх зниження.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 травня петицію підписали 43 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Павлишин Назар Мирославович

Дата створення:

16 червня 2020 р.