Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про дозвіл на продаж алкогольних напоїв міцністю до 20% у М.Львів для підтримки економіки країни у воєнний час

Львів у час війни - тилове місто, від якого значною мірою залежить економіка України.

Виробництво та реалізація алкогольних напоїв міцністю до 20% (пива, сидрів та пері, вин) - це сектор, обкладений ледь не найвищими податковими ставками. Сектор, що сприяє якісному наповненню бюджету.

Продаж алкоголю здатний підтримати багато сфер: сільгоспвиробника (солод/хміль, яблука та виноград), виробника пляшки та упаковки загалом, безпосередньо виробництва напою (пиво, сидри та пері, вина), дистрибуції, а також ресторанну галузь, яка у Львові забезпечує десятки тисяч робочих місць, сплачує податки, оренду, наповнює бюджет міста.

А головне, продаж алкоголю у Львові здатний підтримувати сотні виробництв країни, які через воєнні дії опинились на межі закриття. Це робочі місця для працівників, а також забезпечення своєчасної оплати постачальникам сировини, сплата податків, комунальних платежів та оренди.

Окрім того, заборона продажу - це завжди зростання тіньового ринку алкоголю, що є небезпечним для здоров‘я, через відсутність контролю виробництва та якості і його реалізація відбувається повз каси, тобто без сплати податків та зборів, що лиш погіршує стан економіки.

У багатьох містах країни вже дозволено продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв для підтримки економіки, включно з Миколаєвом та областю, де відбуваються воєнні дії, бо економіка і рух коштів - не менш важливий для перемоги, або й більше!

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Станом на 21 липня петицію підписали 561 особа з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ковалевська Ніна Олександрівна

Початок збору підписів:

31 березня 2022 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

23 липня 2022 р.