Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Централізовано встановити на всіх майданчиках для збору сміття контейнери для пластикових корків; спрямовувати кошти з їх переробки на протезування поранених військових

З 2015 року у Львові триває кампанія «Корок життя», яка полягає у здачі на переробку пластикових кришок, а отримані з цього кошти скеровують на закупівлю ліків та медобладнання хворим на легеневу гіпертензію.
Дуже багато наших Захисників на війні втратили кінцівки і потребують протезування. Саме тому пропонується централізовано встановити на всіх майданчиках для збору сміття окремий контейнер для пластикових кришечок, а кошти з їх переробки спрямовувати цільово на протезування поранених на війні військовослужбовців. Важливо наголосити, що ще у 2016 році Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО у своєму повідомленні зазначила, що протези не виготовляються з пластикових кришечок. Отже, тільки кошти, які отримані з переробки, можуть реально допомогти нашим Героям.
Також прошу зобов'язати виконавчі органи Львівської міської ради щорічно звітувати про те скільки коштів було отримано з переробки пластикових корків, скільки було витрачено та скільком військовослужбовцям було надано допомогу з протезування.
Насамкінець варто згадати і те, що переробляючи кришки ми допомагаємо також й екології, адже маленькі корки, які потрапляють на сортувальну лінію разом з ПЕТ-пляшками і вручну розділяються, можуть просто загубитись серед сміття і без користі відправитись на полігон ТПВ.
Кожен з нас може дуже легко допомогти нашим пораненим військовим. Зробімо це разом!

Категорія

ІНШІ

Станом на 6 жовтня петицію підписали 23 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БЕРЕЗЮК ДАНИЛО ОЛЕГОВИЧ

Початок збору підписів:

8 серпня 2022 р.

До кінця збору підписів залишилось: