Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Щодо антинародних трудових законів 5161, 5371 направити звернення Львівської міської ради до Президента і Верховної ради

Верховна Рада України ухвалила зміни до трудового законодавства, які суттєво обмежують конституційне право громадян на працю, нівелюють трудові права Українців, які в цей самий час ведуть боротьбу з зовнішнім агресором!

Проект Закону України № 5161 позбавляє працюючих громадян стабільного доходу, запроваджує трудові договори з нефіксованим робочим часом (zero-hour cоntracts), які знімають з роботодавця обов’язок надавати працівникам постійну роботу. Це призведе до втрати стабільної роботи, заробітної плати, страхового стажу, гідних умов життя.

Проект Закону України № 5371 погіршує становище працівників на підприємствах з числом працюючих до 250 осіб та високооплачуваних спеціалістів. Він дозволяє роботодавцям укладати трудові договори, які ґарантують негайне звільнення працівника без будь-якої поважної причини, прописуватися додаткові умови роботи без вихідних і достатнього часу відпочинку, залучення до надурочних робіт, без належних норм охорони праці.

Враховуючи, що ми досі не можемо в нереволюційний спосіб відкликати 259 народних депутатів, які проголосували проти нас за ці законопроекти, а роботу в округах вони традиційно не проводять, ми звертаємося з петицією до Львівської міської ради.

Просимо Львівську міську раду ухвалити звернення до Президента України - про ветування законопроекту 5371, Верховної Ради України - про невідкладне прийняття законів, якими буде скасовано всі норми, уведені законопроектами №5161, 5371 до трудового законодавства.

Стаття 22 Конституції України ґарантує, що при внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 6 жовтня петицію підписали 4 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЩИГОЛЬ ІЛЛЯ ЄВГЕНІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

11 серпня 2022 р.

До кінця збору підписів залишилось: