Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Капітальний ремонт частини дороги по вулиці Трускавецька при ЖК Ренуар (Княгині Ольги 122а)

Відрізок дороги, по вулиці Трускавецька (з 49.799005, 23.994287 по 49.798714, 23.996768), всього 200м відстані, довгий період знаходиться в жахливому стані, а саме, суцільні вибоїни створені важким транспортом з сусідніх будівництв, та відсутність повноцінного асфальтного ремонту даного відрізку. Даний відрізок дуже завантажений автомобільним рухом, велика кількість збудованих ЖК які користуються цим шляхом. Проїзд 200м дороги, долається інколи декількома хвилинами та збирає затори по вулиці Княгині Ольги на виїзд до Трускавецької біля Центру зайнятості.
Протягом останніх років, відрізок ремонтують ямковим підсипанням зрізаним асфальтом та гравієм, який лише погіршує ситуацію, через підняття великої чатсини пилу по всьому ЖК, та через розмиття цієї суміші після першого ж дощу, та утворення ще більших горбів та вибоїн. Проїзд для авто з низьким кліренсом неможливий зовсім. Проїзд Швидкої допомоги та Пожежних авто неодноразово ускладнювався цим відрізком. На запити у Міську Раду, лише відповідь про відсутність кошт. Усі дотичні дороги до цієї у нормальному або відремонтованому стані. Просимо відреагувати на дану петицію.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

28 березня 2023 року на пленарному засіданні Львівської міської ради депутатами розглянуто проект ухвали про розгляд електронної петиції "Капітальний ремонт частини дороги по вулиці Трускавецька при ЖК Ренуар (Княгині Ольги 122а)". За результатами голосування проект ухвали депутатами підтримано.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 21 липня петицію підписали 509 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

СКАРАНЯК СТАНІСЛАВ АНДРІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

6 листопада 2023 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

1 лютого 2024 р.