Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Создать комиссию по вопросу качества медицинского обслуживания в городе Авдеевка.

Мнение жителей относительно медицинского обслуживания в городе разделилось. Одни считают, что трудовой коллектив в больнице укомплектован в полном составе, в связи с этим врачам на данный момент неработающим, но проживающим в городе, отказывают в трудоустройстве. Также есть предположение, что обслуживание в больнице не на должном уровне в связи с умышленными действиями должностных лиц больницы.
Чтобы не было слухов, предлагаю создать комиссию из жителей города, которая сможет получить точную информацию о текущей ситуации, проблемах, если они есть, и действиях, направленных на их решениях. В случае подписания данной петиции требуемыми 100 человек, беру на себя обязательства подать необходимые запросы и предоставить информацию на открытом собрании и опубликовать ответ в ВК.
Петиция создана на основании статьи в группе "Авдеевка - моя Родина" от 18.04.17г.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Віталію Вікторовичу!

Військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області розглянуто Вашу петицію стосовно «створення комісії з питань якості медичного обслуговування в місті Авдіївка», з цього приводу повідомляємо наступне:
Доводимо до Вашого відома, Конституцією України закріплено право громадян на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.
Крім того, Загальною декларацію прав людини встановлено, що кожна людина має право на свободу мирних зборів і асоціацій.
Згідно статті 22 Закону України «Про громадські об’єднання» втручання органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб у діяльність громадських об'єднань, так само як і втручання громадських об'єднань у діяльність органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, не допускається, крім випадків, передбачених законом.
На підставі вищенаведеного та відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області не заперечує проти громадських об’єднань.
Також акцентуємо увагу, якщо громадянин бажає отримати інформацію щодо діяльності суб’єктів владних повноважень або інших розпорядників публічної інформації, така особа має можливість здійснити відповідний запит на отримання публічної інформації. Порядок отримання таких даних встановлено Законом України «Про доступ до публічної інформації».
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та занепокоєння долею міста Авдіївка Донецької області.


З повагою,
Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
полковник П. Малихін
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 105 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гуржий Виталий Викторович

Початок збору підписів:

18 квітня 2017 р.

Відповідь дана:

22 травня 2017 р.