Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Снизить цены на электроэнергию в Авдеевке до окончания ЧС

Предлагаю властям Авдеевки, и думаю, жители будут с этим согласны, что до окончания чрезвычайной ситуации с газом нужно снизить цены на электроэнергию, чтобы независимо от киловатт потребители платили по самой низкой цене (в Красногоровке так сделали). Особенно это актуально, поскольку отопительный сезон не за горами, а у многих газовые котлы в частном секторе, да и на приготовление пищи электричества уходит много.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області на електронну петицію щодо зниження вартості електроенергії по закінченню надзвичайної ситуації, ініціатором якої Ви були, повідомляє наступне:
керівництво ВЦА м.Авдіївка Донецької області звернулось до Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду у Донбаському регіоні, лист від 26.06.2017 за №01-19/0687 «Про тарифи на електричну енергію», з проханням розглянути можливість зменшення тарифу на електричну енергію для населення міста, надавши перелік житлових будинків, до якого було включено 141 житловий будинок.
13.07.2017 за №26-04/41-973 до ВЦА надійшла відповідь, у якій було зазначено, що акти відсутності газифікації природним газом та/або не функціонування систем централізованого теплопостачання багатоквартирних будинків складаються лише на багатоквартирні житлові будинки, в яких 100% квартир не газифіковано природним газом та в яких на 100% відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання. Факт відсутності газифікації природним газом та не функціонування систем централізованого теплопостачання багатоквартирних будинків повинен бути офіційно підтверджений органом місцевого самоврядування.
Враховуючи вище зазначене, керівництво ВЦА 21.07.2017 підготувало повторно лист за №01-19/0784 «Про тарифи на електричну енергію», у якому був наданий перелік житлових будинків на момент будівництва яких не передбачалась газифікація та централізоване теплопостачання. На даний час змін не сталося, тож ми підтвердили факт відсутності централізованого теплопостачання та газопостачання по сорока житловим будинкам. Акти з цього приводу підготовлено та знаходяться в стадії підписання сторонами.

Керівник ВЦА м.Авдіївка Донецької обл.
полковник П.Малихін

Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 109 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сырых Юлия Николаевна

Початок збору підписів:

29 червня 2017 р.

Відповідь дана:

7 серпня 2017 р.