Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 250 громад!

Просимо забезпечити шкільні вбиральні в Бахмутській громаді кабінками з дверима

Просимо забезпечити шкільні вбиральні в Бахмутській громаді кабінками з дверима
Наразі сучасні вбиральні з закритими кабінками працюють у школі №1, 10, 5, частково у школі №7, 9, НВК№11, мають запрацювати після закінчення ремонту у ЗОШ №12, 18, 24. Такі школи як ЗОШ№3, 4, 2, Покровський НВК, Зацівський ЗЗСО, Іванівський ЗЗСО, Клинівський ЗЗСО Опитненський ЗЗСО не мають належних умов для гідного задоволення фізичних потреб дітей.
Це може бути причиною булінгу, психічної напруги, збільшенням відвідувань вбиралень під час уроків, черг під туалетами на перервах, бо діти заходять по одному і тримають двері, є випадки, коли діти бойкотують незручні туалети і вимушені терпіти поки знаходиться у школі.
Члени Батьківської ради декілька разів зверталися до керівників закладів освіти з проханням забезпечити кабінки у вбиральнях дверима, у відповідь ми отримали пояснення, що батьківських коштів на це не вистачає, школи не мають фінансового ресурсу на такі заходи. Ми вважаємо вкрай важливим створити безпечний комфортний простір для дітей у школі і не допустити фізичних і психологічних проблем зараз, та появи низки комплексів у майбутньому.
Відповідно до діючих санітарних норм, унітази в туалетних кімнатах встановлюють для учнів навчальних закладів I ступеню – у відкритих кабінах, для учнів навчальних закладів II-III ступеню – в кабінах з дверима. У вбиральнях для дівчат одна кабіна має бути з замком.
Тому, вважаємо за потрібне в бюджеті на наступний рік передбачити фінансування заходів, які забезпечать виконання сучасних норм. Просимо знайти ресурси, забезпечивши комфортні умови у вбиральнях не лише для випорожнення, а й для того, щоб привести себе до належного вигляду.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 20 жовтня петицію підписали 29 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БОКОВА ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА

Початок збору підписів:

13 жовтня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: