Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Перейменування вулиці Горького на вулицю Артема Мирошниченка

29.11.2019 року на громадського активіста, патріота, відомого Бахмутського волонтера, Мирошниченка Артема Миколайовича було здійснено особливо жорстокий напад. Від тяжких тілесних ушкоджень 05.12.2019 року Артем помер так жодного разу не приходячи до свідомості. Відбувався жорстокий напад неподалік від будинку Артема, на вулиці Горького в місті Бахмуті. Двоє нападників наразі беруть участь в досудовому розслідуванні в якості підозрюваних.
У зв'язку із вагомим внеском Мирошниченка Артема Миколайовича у розвиток Бахмуту, його тривалою волонтерською діяльністю, активною допомогою українським військовим просимо громадськість підтримати ініціативу перейменування вулиці, на якій Артема фактично вбивали. Тією вулиці, яку Артем побачив останній раз в житті.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна пані Оксано!

Ініційовану Вами петиція «Перейменування вулиці Горького на вулицю Артема Мирошниченка» розглянуто за Вашою участю 09 січня 2020 року на засіданні постійної комісії Бахмутської міської ради з питань житлово- комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку.
За результатами розгляду комісія вирішила рекомендувати сесії Бахмутської міської ради не підтримувати дану петицію та виступила з пропозиціями вшанування пам’яті волонтера та громадського активіста іншими способами.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 258 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БОЛОТЮК ОКСАНА ЛЕОНІДІВНА

Початок збору підписів:

11 грудня 2019 р.

Відповідь дана:

14 січня 2020 р.