Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Встановлення пристрою примусового зниження або світлофору з кнопкою

З метою недопущення загибелі та травмування пішоходів в районі вулиці Свято-Георгівська (селище Ступки) на нерегульованому пішохідному переході прошу розглянути питання щодо встановлення пристрою примусового зниження або світлофору з кнопкою.
В зв’язку низькою культурою водіїв, підвищенням кількості авто транспорту та транзитного проїзду його через селище Ступки. Вже не перший рік існує аварійно-небезпечна обстановка на нерегульованому пішохідниму переході, розташованими поза межами перехресть по вулиці Свято-Георгіївська буд 52 біля кафе «СковородКа» дорога Т0513. Кілька років поспіль на цьому відрізку шляху трапляються ДТП з сумними наслідками, і є іх ризик у майбутньому. Автомобілі майже ніколи не пропускають пішоходів.
Особливу увагу звертаю на те, що рух транспорту там ніяк не контролюється, водії рухаються на великій швидкості, а поруч знаходяться житлові будинки, дитячий майданчик, ЗОШ № 9, зупинка громадського транспорту, скупченя магазинів. Вранці, біля 8.00-8.30 інтенсивність руху схожа на рух по центральній вулиці у час пік, особливо, у навчальний період.
Особливій небезпеці підлягає найцінніше, це наші діти які ідуть до школи та навпаки. ДТП для дітей це без поворотно зіпсоване здоров’я, психіка на все життя та тягар для батьків, держави, суспільства з приводу каліцтва та утримання інвалідів. Цього не можливо допустити, тому прошу зробити доволі прості речі: встановити пристрій примусового зниження швидкості, або світлофор з кнопкою перед нерегульованим пішохідним переходам, розташованими поза межами перехресть по вулиці Свято-Георгіївська буд. 52 біля кафе «СковородКа» дорога Т0513.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 5 березня петицію підписали 19 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ПИЖУК ВІТАЛІЙ ПЕТРОВИЧ

Дата створення:

17 грудня 2019 р.