Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 230 громад!

Про забезпечення безпеки на дорогах міста Бахмут, а саме біля шкіл, зокрема ЗОШ №5

Основною причиною смертей та травм на дорогах є дуже висока швидкість автомобілів, і саме цю проблему необхідно вирішувати, щоб люди не гинули на дорогах.
Водії безперешкодно здійснюють рух по місту зі швидкістю 80 км/год і вище, що є порушенням ПДР; зокрема порушення з обмеження швидкості транспортними засобами здійснюється постійно на ділянці дороги по вул.Незалежності. Вкрай небезпечною є ділянка дороги біля хімчистки.
Звертаємо увагу, що ділянка дороги від перехрестя вул.Незалежності - вул.Мариупольска до перехрестя вул..Незалежності – пр..Кирпичний складає майже 1 км. На даній дільниці пішоходні переходи є тільки на самих перехрестях, що є достатньо далеко один від одного, перехід дороги на даній дільниці є небезпечним.
Тому ми благаємо вжити заходи до обмеження швидкості руху транспортних засобів на пішоходних переходах біля шкіл міста, а саме біля ЗОШ №5
1) встановити безпечні пішоходні переходи на перехресті вул.Незалежності - вул.Мариупольскій;
2) встановити лежачі поліцейські на перехресті вул..Незалежності – пр..Кирпичний ;
3) встановити дорожні знаки 3.29 «Обмеження максимальної швидкості», 1.33 «Діти» на вул.Незалежності в районі ОШ №5;
4) забезпечити органами місцевої влади контроль з виконання правил дорожнього руху, їх учасниками, за участю дорожньо-патрульної служби, особливо у часи з 7:00 до 8:30, коли діти ідуть до школи, та з 11:30 до 14:00 години, коли діти повертаються зі школи додому;
Робота з дотримання правил дорожнього руху ведеться, як у школах так і у сім’ях. Нажаль бесід і уроків безпеки стає замало, щоб запобігти появленню пішоходів на дорозі в неналежному місті:
5) встановити огорожу(паркан) до тротуару на цьому відрізку дороги;
6) дерева тополі уздовж проїзжої частини обмежують оглядовість дороги, як пішоходам так і водіям, що складає небезпеку. Тому, по можливості, дерева проредіти.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Шановна Дар'є Василівно!


Ініційована Вами електронна петиція «Про забезпечення безпеки на дорогах міста Бахмут, а саме біля шкіл, зокрема ЗОШ №5» була розглянута 21 квітня 2020 року на засіданні Бахмутської міської ради (рішення додається).
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Петицію підписали 256 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БЕЗУГЛА ДАР'Я ВАСИЛІВНА

Початок збору підписів:

6 березня 2020 р.

Відповідь дана:

13 квітня 2020 р.