Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Пішохідний перехід на Таращанській біля Модерн

Потрібно зробити пішохідний перехід біля фабрики Модерн(Таращанська, 197). Важко переходити дорогу між зупинками по автобусному маршруту 4. Також будується ЖК "Персія" від якого неможливо пройти до вулиці Таращанська бо немає тротуара, потрібно обовязково переходити дорогу, але немає спеціального місця для цього.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 22 травня петицію підписали 6 осіб з 700 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Одуд Аріна Олегівна

Дата створення:

3 травня 2023 р.