Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Добудова А-12 та А-12-2

Ми інвестори, які придбали квартири в багатоквартирних будинках на вул. Василя Симоненка, 113 та вул. Олімпійській, 12-А у місті Бровари, висловлюємо наше глибоке занепокоєння стосовно невиконання обіцянки щодо будівництва житла для учасників АТО.

Місто виділило землю під забудову та уклало договори з ЗАТ "Українська будівельна компанія" на будівництво зазначених об'єктів. Проте, будівництво, яке стартувало в 2016 році, зупинено з 2021 року. На наших запитання щодо причин, представник забудовника повідомив про відсутність коштів через заборону банківських кредитів під час воєнного стану.

Ми вимагаємо від міської влади вжити рішучих заходів для вирішення цієї ситуації, включаючи пошук інших інвесторів чи фінансових рішень. Також, вимагаємо вжити заходів, які б змусили забудовника виконати свої зобов'язання перед інвесторами та виконати будівництво у найкоротший термін, або розірвати договір з ним.
Ця ситуація вже триває занадто довго, і ми віримо, що ті, хто придбав житло в цих будинках, мають право на вичерпне виконання умов договорів та отримання своїх квартир.

Підтримайте нашу петицію і допоможіть нам захистити наші права та інтереси.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 16.01.2024 № 52
м. Бровари
Про розгляд електронної петиції «Добудова А-12 та А-12-2»
Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян» та керуючись підпунктом І пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши електронну петицію «Добудова А-12 та А-12-2», що набрала 354 підписи громадян з дня оприлюднення від 29.12.2023 року, виконавчий комітет Броварської міської ради Броварського району Київської області
В И Р І Ш И В :
1. Підтримати електронну петицію «Добудова А-12 та А-12-2».
2. Доручити Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області:
2.1. Надати оголошення з метою пошуку інвесторів для добудови об’єктів незавершеного будівництва багатоквартирних будинків по вулиці Василя Симоненка, 113 та вулиці Олімпійській, 12-А у місті Бровари.
2.2.Розглянути можливість розробки та подачі на розгляд Броварської міської ради Броварського району Київської області відповідної програми завершення будівництва багатоквартирних житлових будинків на території Броварської міської територіальної громади, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра БАБИЧА.

Виконуючий обов’язки міського голови –
заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради Петро БАБИЧ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 368 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Островершенко Анна Петрівна

Початок збору підписів:

29 грудня 2023 р.

Відповідь дана:

5 лютого 2024 р.