Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Відремонтувати майданчик по вулиці Тарасівська.Майданчик в аварійному стані.

Просимо звернути увагу на жахливий стан дитячого майданчика, що розташований по вулиці Тарасівська біля кінцевої зупинки. На наших очах дитина впала з висоти на живіт так як там зламані дощечки.
Ремонт грального майданчика не проводився вже давно.Майданчик виглядає жахливо і є насправді небезпечний.Невже потрібен якийсь трагічний випадок для того, щоб влада звернула увагу та відремонтувала нарешті гральні копмплекси!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Відремонтувати майданчик по вулиці Тарасівська. Майданчик в аварійному стані", яка у відповідний термін набрала необхідну кількість голосів, розглянута. Відповідь у прикріпленому файлі.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 242 особи з 240 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Космінська Валентина Володимирівна

Початок збору підписів:

20 серпня 2019 р.

Відповідь дана:

5 листопада 2019 р.