Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Збереження скверу по вул. Тарасівській

27 лютого 2020 року Бучанська міська рада рішенням на сесії №74 по питанню №38.5 надала дозвіл на забудову земельної ділянки кадастровий №3210800000:01:097:0021 пл.05713га, яка знаходиться на вул. Тарасівській в м. Буча. На вказаній земельній ділянці має бути збудовано торгівельний центр.
Разом з тим на вказаній земельній ділянці силами активістів та їх дітей висаджені та доглядаються більше 50 саджанців; організовано та поливається зелений сквер та місце відпочинку жителів вулиць Тарасівська та Кожедуба.
Варто зазначити, що на вулицях Тарасівській та Гризодубова, наразі функціонують декілька закладів торгівлі, а саме: 1) Магазин «НАТАЛІ» (на розі вул. Тарасівської та провул. Тарасівського); магазин «КОЛО» (Тарасівська 10Г); магазин «Зоряний» (Тарасівська 12А).
В ж-к «Міленіум» (вул. Кожедуба) функціонують: магазини «ЛОТОК», «Bon Appetit» та салон перукарні, зоомагазин, аптека, спортивний зал. Більш того, усі новобудови по вул. Кожедуба, спроектовані таким чином, що перший поверш виділено для комерційного використання (розміщення закладів, торгівлі, харчування та побутового обслуговування населення). Варто зазначити, що поряд з вул. Тарасівською, (на провулку Олексія Тихого), збудовано Торговий простір Continent MALL та добудовується критий ринок. Отож потреба в будівництві іще одного торгівельного центру відсутня.
Для мешканців оточуючих вулиць та їх нащадків набагато важливішим є збереження та охорона скверу площею більше 0,5 га., аніж побудова іще одного торгівельного центру.
Конституцією України передбачено право особи на відпочинок. Відпочинок для осіб передбачає наявність поряд із мешканням громадського простору для відпочинку, прогулянок та спілкування з природою.
Пропонуємо місцевій владі та самоврядуванню переглянути рішення щодо виділення під забудову вказаної вище земельної ділянки та ухвалити нове рішення, яким виділити земельну ділянку кадастровий №3210800000:01:097:0021 пл.05713га під сквер. Буча – зелене місто і повинно таким залишитись!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Збереження скверу по вул. Тарасівській", яка у відповідний термін набрала необхідну кількість голосів розглянута. Відповідь у прикріпленому файлі.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 294 особи з 240 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КРИВОШЕЙ ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ

Початок збору підписів:

20 травня 2020 р.

Відповідь дана:

29 травня 2020 р.