Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Про організацію роботи щодо завершення будівництва житлового комплексу «Авантаж 247 » (б-р Леоніда Бірюкова м.Буча)

Ми, автори петиції, є інвесторами будівництва житлового комплексу «Авантаж 247 » по бульвару Леоніда Бірюкова м.Буча.
Функції замовника будівництва зазначеного житлового комплексу виконує ТОВ «Компанія з управління активами «АВАНТАЖ КАПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ».
Так між нами, в якості покупців, та замовником будівництва, в якості продавця, були укладені договори купівлі-продажу майнових прав на квартири у зазначеному вище житловому комплексі по бульвару Леоніда Бірюкова м.Буча.
Запланований термін прийняття в експлуатацію зазначеного об’єкта будівництва становив 01.12.2022 рік. У зв’язку з військовими діями на території Київської області будівельні роботи були призупинені. Але згідно наказу Мінреінтеграції від 22.12.2022 № 309 Про перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією та наказом від 13 січня 2023 року № 14 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією – місто Буча не перебуває у переліку територій де проводяться військові дії. В свою чергу замовник будівництва не продовжив та зазначених вище зобов’язань не виконав – об’єкт містобудування досі не прийнятий в експлуатацію по даний час, майнові права на квартири нам не передані. Терміни по вводу будинку не відомі та компанія не надає жодної офіційної інформації про терміни відновлення робіт.
В силу положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень виконавчого органу міської ради належить, зокрема, організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво та здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.
Зважаючи на те, що компанія забудовник вже протягом одного року не виконує зобов’язань щодо завершення будівництва житлового комплексу та не надає жодної офіційної інформації, враховуючи, що істотна частина інвесторів є вимушеними переселенцями з тимчасово окупованих територій України, просимо провести державний контроль за дотриманням договірних зобов’язань ТОВ «Компанія з управління активами «АВАНТАЖ КАПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ» при проведенні будівництва житлово комплексу по бульвару Леоніда Бірюкова м.Буча та у разі встановлення неспроможності завершити будівництво забудовником – організувати роботу щодо завершення зазначеного будівництва.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 13 червня петицію підписали 82 особи з 240 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Павлюк Віталій Ігорович

Дата створення:

19 березня 2023 р.