Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Заборонити діяльність Української православної церкви московського патріархату (офіційно зареєстрованої як Київська митрополія Української православної церкви) на території Бучанської ОТГ.

У зв'язку з численними задокументованими кримінальними правопорушеннями прихожан та духовенства УПЦ МП(діяльністю, публічними висловами які направлені на порушення територіальної цілісності України, сприянню збройній агресії російської федерації, розпалювання ворожнечі)
-У зв'язку з порушенням Закону № 2662-VIII про зміну назви релігійних організацій, керівний центр яких розташований в країні-агресорі.) та ін.
Необхідно прийняти наступні рішення:

1. Заборонити діяльність Української православної церкви московського патріархату (офіційно зареєстрованої як Київська митрополія Української православної церкви) на території Бучанської ОТГ.
2. Рекомендувати Київській обласній військовій адміністрації прийняти аналогічне рішення.
3. Винести на чергову/позачергову сесію Бучанської ОТГ питання про анулювання/розірвання договорів оренди об'єктів із УПЦ МП.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція щодо заборонити діяльність Української православної церкви московського патріархату (офіційно зареєстрованої як Київська митрополія Української православної церкви) на території Бучанської ОТГ розглянута. Відповідь у прикріпленому файлі.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 247 осіб з 240 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шумейко Любомир Володимирович

Початок збору підписів:

19 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

4 серпня 2023 р.