Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Облаштування асфальтного покриття і тротуару

На провулку Євгена Гребінки в м. Буча відсутнє асфальтне покриття та пішохідний тротуар, стан дорожнього покриття - аварійний. Зазначене створює суттєві незручності в першу чергу мешканцям цього провулку, усім іншим пішоходам-мешканцям міста (особливо в дощову погоду чи під час ожеледиці), а також комунальним службам міста та ремонтним бригадам. Беручи до уваги вищесказане, прошу Бучанську міську раду облаштувати на вищезазначеному провулку асфальтне покриття і пішохідний тротуар

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 29 лютого петицію підписали 111 осіб з 240 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Власенко Юлія Володимирівна

Дата створення:

22 травня 2023 р.