Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Зобов'язати Ворзельську селищну раду виконати прийняте рішення № 812-45-VI "Про оголошення природної території селища Ворзель Київської області курортом місцевого значення"

Ми, що нижче підписалися, вимагаємо зобов'язати Ворзельську селищну раду виконати прийняте рішення №812-45-VI «Про оголошення природної території селища Ворзель Київської області курортом місцевого значення та деякі питання охорони та збереження рекреаційної зони сел. Ворзель» від 21.08.2015 р. Дане рішення було попередньо підтримане Київською обласною радою відповідним рішенням №1023-53-VI від 08.10.2015.
В липні 2017 р. завершився збір підписів під петицією з вимогою, щодо активізації роботи з боку селищної ради для отримання статусу курорту. Було зібрано 1524 підписи на підтримку викладених в петиції вимог, що складає близько четвертої частини всього населення Ворзеля. 11 липня колективне звернення з копіями підписних листів, були подані до Ворзельської селищної ради, а 13 липня до Київської обласної ради.
Поки Ворзельська селищна рада затягує з поданням «Клопотання про оголошення природних територій курортними», як це передбачено Законом України «Про курорти», в менш, ніж 1000 м від санаторію “Перемога”, в якому наразі проходять реабілітацію воїни АТО, та ворзельського озера неправомірно збудовано асфальтне виробництво. Підприємство знаходиться на земельній ділянці (кадастровий номер 3210945300:01:139:0050), яка згідно даних Держгеокадастру, належить товариству з обмеженою відповідальністю “Фінансово-промислова група “Алькор” (код ЄДРПОУ – 39503364), основним видом діяльності якого є виробництво неметалевих мінеральних виробів, що включає в себе саме виробництво асфальту та подібних речовин (КВЕД 23.99). Власником даного підприємства є Кочарян Тигран Рафікович, екс-депутат Луганської міської ради від Партії регіонів, який фігурує у ряді справ про факти розкрадання бюджетних коштів у сфері будівництва автомобільних доріг.
Завдяки винятковим природно-кліматичним умовам Ворзель набув широкої популярності насамперед як оздоровча місцевість. За своїми природними лікувальними ресурсами Ворзель — це рівнинний кліматичний курорт лісистої зони. У санаторіях курорту Ворзель з успіхом лікують ішемічну хворобу серця, атеросклероз вінцевих артерій серця, пороки серця, гіпертонічну хворобу, гіпотонічну хворобу, дистрофічні захворювання міокарда, мікседему, цукровий діабет, ожиріння, неврози. Нині у Ворзелі працюють 12 оздоровчих закладів.
Після початку експлуатації асфальтобетонного виробництва екологія Ворзеля зі 100-річною історію буде знищена.
Наразі процес отримання селищем статусу курорту місцевого значення ще не розпочато і після початку експлуатації асфальтобетонного заводу рекреаційний потенціал селища буде знищено назавжди.
Функціонуючі санаторії та санаторії, які наразі не працюють, можуть бути також відновлені для реабілітації та тимчасового прихістку переселенців з окупованих територий.
Ми, що нижче підписалися, вимагаємо зобов'язати Ворзельську селищну раду негайно здійснити всі необхідні процедури згідно законодавства України щодо отримання селищем статусу курорту місцевого значення

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь на петицію "Зобов'язати Ворзельську селищну раду виконати прийняте рішення № 812-45-VI "Про оголошення природної території селища Ворзель Київської області курортом місцевого значення" у прикріпленому файлі.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 265 осіб з 240 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ШКУРЕНКО ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА

Початок збору підписів:

15 лютого 2018 р.

Відповідь дана:

16 березня 2018 р.