Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 229 громад!

Щодо пошанування пам'яті видатного краєзнавця Андрія Карнабеда

Враховуючи неоціненний вклад Андрія Антоновича Карнабеда у справу збереження історичного обличчя Чернігова, вивчення його історії та її популяризації, а також з нагоди 90-літнього ювілею від дня народження краєзнавця, який відзначатиметься восени, пропоную розглянути можливість надання посмертно Андрію Карнабеду звання Почесного громадянина Чернігова, а також окремо комісії з топонімії розглянути можливість надання одній з вулиць міста імені краєзнавця.

Андрій Антонович Карнабед відомий як архітектор та краєзнавець. Автор знаних у місті пам'ятників та споруд, серед яких будівлі колишнього "Полісся" та ДЮСШ "Юність"; пам'ятники Богдану Хмельницького та Визволителям (" Танк") на площі Перемоги; архітектурна частина скверу від площі Героїв Небесної Сотні до вул. І. Мазепи та багато іншого.
За своє життя краєзнавець удостоївся премії імені І. Моргілевського від Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, був обраний членом-кореспондентом Академії архітектури України, почесним членом Національної спілки краєзнавців України, членом Національної спілки архітекторів України.

Настав час, аби місто, збереженню якого краєзнавець присвятив без малого шість десятиліть, гідно оцінило його пам'ять!

Категорія

ІНШІ

Станом на 15 травня петицію підписали 84 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новак Анатолій Анатолійович

Дата створення:

26 червня 2017 р.