Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 216 громад!

Світлофор на вулиці "Пожтехніка"

Прошу встановити світлофор біля зупинки "Пожтехніка", навпроти магазина Седам. Цю проїздну дорогу кожен день переходять учні шкіл: #19; #25; #31, а також батьки з молодшими дітками які ходять у ДНЗ котрі знаходяться біля шкіл. Хоча там є пішохідна розмітка, водії не звертають на неї уваги.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 29 жовтня петицію підписали 88 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сахон Ирина Анатольевна

Дата створення:

26 лютого 2019 р.