Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Ініціювати звільнення з посади водія маршруту 37, м. Чернігів за аморальні дії на дорозі

Нижче приведено фото водія, що на очах у багатьох людей спеціально збив собаку протягнувши її автобусом і навіть не намагався зупинитися.
Біля казарми (вул. Єськова) в період часу з 18.25-18.40 собака перебігала дорогу, автомобілі по одній стороні зупинились і навіть сигналили водію маршрутного таксі. Швидкість була не велика (дорожнє покриття на Єськова не дозволяє як мінімум). Водій бачив тварину та мав змогу зупинитись. Але натомість прибавив швидкості, збив собаку капотом, не зупиняючись почав тягнути тварину за транспортним засобом. На крики пасажирів і сигнали зі сторони інших водіїв не відреагував. но он только начал ускорятся, сбив собаку капотом, он ее начал тянуть под автобусом. Під кінець переїхав собаку заднім колесом (остання травма стала летальною). Коли водія наздогнали на кінцевій зупинці він тільки усміхався та висловлювався "буду ехать обратно посмотрю на дохлого пса".

На фото водій. Так як немає змоги кріпити інші фото, маршрутне таксі та державний номер транспортного засобу наспутні: СВ 2740 АІ
Маршрут 37.

Вважаю, що така людина не має права надалі працювати водієм. Хочу ініціювати звільнення з посади з суворою доганою, штрафом на позбавленням водійських прав, якщо це передбачено законом.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція, яка набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, уважно розглянута.
Інформація про випадок ДТП та прояв жорстокого ставлення до тварини водієм ПрАТ «Таксосервіс» направлена на розгляд дирекції ПрАТ «Таксосервіс» та Департаменту патрульної поліції УПП в Чернігівській області для прийняття остаточного рішення по суті питання.
Начальник управління О. РИЖИЙ
Додаток до рішення

Категорія

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Петицію підписали 387 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сальніков Ігор Олександрович

Початок збору підписів:

24 травня 2019 р.

Відповідь дана:

15 червня 2019 р.