Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

СТОП смертям на Золотому Пляжі

Через ведику кількість смертельних випажків, що трапились цього року на пляжі Холотий берег, зокрема, загибелі декількох дітей. Через те, що рятувальна служба завершує свою роботу раніше ніж завершується робота пляжу відповідно до оголошеного графіку його роботи виникає необхідність у наступних невідкладних кроках:

Забезпечети наступні засоби безпеки перебування у воді на пляжі Золотий берег у м. Чернігові:
1. 3 (три) команди рятувальників, які будуть вести чергування з 6.00 до 22.00.
2. У вихідні дні протягом туристичного сезону 2 команди мають чергувати одночасно.
3. Один із членів рятувальної команди завжди має буди присутній на рятувальній вишці. УВАГА!!! Рятувальник має бути спеціально навченим, а не студентом на підробітках.
4. Оснастити вишку гучномовцем для сповіщення людей про нещасний випадок, запит на допомогу та нагадування правил безпеки на воді.
5. Придбати мінімум 1 новий сучасний швидкісний човен для рятувальників замість старого, який є зараз.
6. ЗАБОРОНИТИ рятувальникам полишати пляж до 22.00.
7. На вході з боку Міського парку Культури та відпочинку поставити чергову карету швидкої допомоги, обладнану дефибрилятором.
8. В чотирьох місцях на березі облаштувати інформаційні стенди з телефонами екстрених та рятувальних служб, інформацією про особливості річки Десна, її течії та наявності ям та водоворотів.
9. Забезпечити наявність на рятувальній вишці дефибрилятора, дихальних мішків та інших засобів для надання невідкладної домедичної допомоги та провести навчання рятувальників з використання даного обладнання.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Віро Анатоліївно!

Ваша електронна петиція набрала відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів на її підтримку і направлена на розгляд до комунального підприємства «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради згідно із ЗУ «Про звернення громадян».
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Міський пляж «Золотий берег» обладнано відповідно до Наказу МВС України №301 від 10.04.2017 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України».
Режим роботи міського пляжу «Золотий берег» змінено згідно розпорядження міського голови №93-р від 26 червня 2019 року «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 11 травня 2019 року №62-р». Його роботу продовжено з 10-00 до 21-00 щоденно.

Директор М. ГОГОЛЬ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 603 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Александрова Вікторія Анатоліївна

Початок збору підписів:

25 червня 2019 р.

Відповідь дана:

12 липня 2019 р.