Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 209 громад!

відновлення пошкодженого асфальтного покриття дороги по вул. В. Будніка

Провести відновлення пошкодженого асфальтного покриття дороги по вул. В. Будніка. Пошкоджене дороги сталось у 2018 році при проведенні робіт по облаштування каналізаційної мережі. Пошкоджене від початку вулиці і до кінця (згідно нумерації будинків). На початку вулиці дорогу та тротуар засипано піском, що створює неможливим та незручним пересування пішоходів; бордюр засипано землею; не упорядковані люки шахт колодязів, які вищі дорожнього покриття; проїзд дорогою заблоковано несанкціонованою стоянкою тракторів, екскаваторів та іншою будівельною технікою, утворено нічну стоянку будівельної техніки великої вантажності. Порушуються норми Закону України «Про дорожній рух», правила утримання доріг.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 4 липня петицію підписали 11 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Соловей Сергій Володимирович

Дата створення:

6 вересня 2019 р.