Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Дозволити партнерські пологи в Чернігівському пологовому будинку!

Партнерські пологи заборонили в більшості пологових будинків України без жодних законних підстав. Чернігів не став виключенням!

В Чернігівському пологовому будинку з початком карантину були призупинені партнерські пологи. Був відправленний запит до МОЗ про дане рішення. МОЗ дало відповідь, что вони до цього рішення не мають ніякого відношення. Це все місцеві ради, от до них і звертайтесь. А місцеві ради, в свою чергу, заборону партнерських пологів обґрунтовують наказами МОЗ України - № 698, №663 та №722, які не містять заборони партнерських пологів. Виходить замкнуте коло! Права породілля відкрито порушуються. Вагітна жінка залишається без підтримки чоловіка, родича або доули.

У пологовому будинку під час пологів жінка має право на комфортне перебування, повагу до особи і створення відповідної психологічної атмосфери. Згідно з наказами Міністерства охорони здоров’я (№620), породілля має право на психологічну підтримку членів родини, що означає перебування їх поруч під час пологів. На жаль, це право порушується!

З 11.05.2020 Кабінет міністрів України дозволив проведення планових операцій, відкрив парки та дитячі майданчики, літні майданчики кафе та ресторанів, відновив роботу перукарень, салонів краси, непродовольчих магазинів та низки інших підприємств, запрацювали ринки, планують відновлення роботи транспорту. Всі радіють і сповнені оптимізму. Але Кабмін НІКОЛИ НЕ ДОЗВОЛИТЬ партнерські пологи, бо він їх і НЕ ЗАБОРОНЯВ!

Чому в нашому місті, де найнижчий рівень захворюванності заборонені партнерські пологи?
Чому в Києві є пологові будинки, де дозволено перебування партнера в такий важливий момент?
Що забороняє проводити експрес-тест не тільки породіллю, але й партнеру під час надходження в приймальню?
Чоловік і жінка живуть разом, перебувають у контакті весь час вагітності, чому йому не можна побачити, як народжується його дитина та підтримати кохану?

Вимагаю справедливості та відміни рішення про зупинення партнерских пологів в Черінігівському пологовому будинку!


Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 4 червня петицію підписали 117 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Белогурова Анна Олеговна

Початок збору підписів:

18 травня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: