Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Заборонити політичну партію «ОПЗЖ»

Цією петицією ми, громада міста Чернігів, просимо депутатів Чернігівської міської ради звернутись до Міністерства Юстиціі України з вимогою заборонити політичну партію «Опозиційна платформа «За Життя».

Підставою звернення вбачаємо проросійську позицію даного суб‘єкту в умовах війни з Росією.

Голова політичної партії «ОПЗЖ», Віктор Медведчук, всупереч українському законодавству і моральним принципам, під час війни неодноразово здійснював публічні поїздки до очільника країни-агресора Володимира Путіна, крім того перебуває з останнім в родинних зв’язках, а саме є кумом Президента Російської Федерації.
Риторика представництва партії нагадує риторику «Єдиної Росії» .
З огляду на наявне, - ми маємо щиру впевненість в тому, що політичний проект «ОПЗЖ» є п’ятою колоною в Україні і діє задля підриву Державності, Суверенітету, Незалежності України і інших принципів Української Конституції

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олександр Андрійович!

Повідомляємо, що на виконання електронної петиції поданої Вами та підтриманої необхідною кількістю голосів, у відповідності до статті 51-1 Статуту територіальної громади міста Чернігова, на розгляд 6 сесії Чернігівської міської ради 8 скликання був внесений проект рішення «Про розгляд електронної петиції щодо заборони політичної партії «ОПЗЖ».
При голосуванні про включення його до порядку денного пленарного засідання сесії Чернігівської міської ради проект рішення, не був підтриманий депутатами міської ради.Секретар міської ради О. ЛОМАКО
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 259 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тарнавський Олександр Андрійович

Початок збору підписів:

1 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

29 березня 2021 р.