Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Розвиток мікрорайону Бобровиця

Мешканці мікрорайону Бобровиця звертаються до відповідних служб з проханням облаштування пішохідних доріжок вздовж вулиці Шевченка, починаючи від "переправи" і до виїзду з міста у напрямку Новоселівки. Через суцільну багнюку, спричинену таненням снігу навесні та дощами в інші періоди, дуже проблематично, а, іноді, зовсім неможливо дістатися до зупинок громадського транспорту, до єдиного на весь мікрорайон супермаркету чи просто пройтися пішки від однієї зупинки до іншої.
Також просимо зветнути увагу на наш мікрорайон в плані розвитку його інфраструктури: створення центру дозвілля для дітей (Клуб за місцем проживання, які успішно функціонують в інших мікрорайонах і користуються популярністю), відкриття аптеки, школи, садочка, тощо.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Тетяно Сергіївно!

У відповідь на Вашу електронну петицію, яка набрала відповідно
до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів, стосовно благоустрою мікрорайону «Бобровиця», в межах компетенції, управління житлово-комунального господарства міської ради повідомляє наступне.
На замовлення управління розробляється проєкт реконтрукції вулиці Шевченка, в якому Ваші пропозиції стосовно облаштування тротуарів та велодоріжок будуть враховані.


Начальник управління Я. КУЦ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 252 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Горбатюк Тетяна Сергіївна

Початок збору підписів:

22 березня 2021 р.

Відповідь дана:

17 травня 2021 р.