Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Сквер на "Ремзаводі"

Пропоную облаштувати сквер в мікрорайоні "Ремзавод" біля будинків по проспекту Миру 207Б та 203А, для мешканців всього мікрорайону.
Для цього потрібно озеленити територію, подбати про наявність лавочок, ліхтарів та контейнерів для сміття, а також облаштувати пішохідні доріжки. Додатково можливе встановлення сцени для проведення культурних заходів на свіжому повітрі.

Облаштування скверу буде значним внеском у благоустрій нашого рідного міста та ще один крок до європейських стандартів життя.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олеже Віталійовичу!

У відповідь на Вашу електронну петицію, яка набрала відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів на її підтримку, стосовно необхідності облаштування скверу у мікрорайоні «Ремзавод», повідомляємо наступне.
Безперечно, місто Чернігів має суттєву низку об’єктів, котрі потребують проведення відповідних робіт з реконструкцій, поточних та інших ремонтів.
Вирішення системних проблем житлово-комунальної галузі, які існують у нашому місті, передбачається Комплексною цільовою Програмою розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки.
Виконання завдань здійснюється в межах передбаченого міським бюджетом фінансування у відповідному бюджетному періоді.
Видатки на реалізацію бюджетних програм були розподілені головним розпорядникам коштів відповідно до рішення Чернігівської міської ради «Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік» від 24.12.2020 року № 3/VIII-29, а також на початку поточного року, в межах передбаченого фінансування, затверджені переліки об’єктів з реконструкцій,
капітальних та поточних ремонтів міських об’єктів благоустрою, якими проведення робіт з облаштування скверу у мікрорайоні «Ремзавод» не передбачено.
Водночас зазначаємо, що виконавчим комітетом Чернігівської міської ради, в межах наявних видатків, вживаються всі можливі заходи для того, щоб зробити Чернігів більш комфортним та приємним для його мешканців та гостей. Дякуємо за небайдуже ставлення до рідного міста, а також за висловлені пропозиції щодо його подальшої модернізації.


Заступник міського голови О. АТРОЩЕНКО
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 265 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КАРТУН ОЛЕГ ВІТАЛІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

12 квітня 2021 р.

Відповідь дана:

17 травня 2021 р.