Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Облаштування прилеглої теріторії біля Молодіжного театру (вул. Родімцева 4)

Театр в самому центрі Чернігова, але прилегла територія знаходиться в жахливому стані, що руйную сприйняття доглянутого міста.
Поруч туристичні обєкти - вулиця Серьожнікова, сквер ім.Богдана Хмельницького, Червона Площа та Вал, місця де прогулюються всі гості Чернігова, але варто звернути 100м на Родімцева і вони потрапляють у часи Радянскького Союзу, з ямами на дорогах, зруйнованим асфальтом та знищеним озелененням.
Прошу звернути увагу, адже облаштування прилеглої території біля Молодіжного театру буде значним внеском для культурного, молодіжного та туристичного розвитку Чернігова.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Анно Леонідівно!

За результатами розгляду електронної петиції щодо благоустрою прилеглої території біля Чернігівського обласного Молодіжного театру, яка набрала відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів повідомляємо наступне.
Рішенням Чернігівської міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 «Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік» зі змінами і доповненнями, передбачено фінансування на поточний середній ремонт вулично - дорожньої мережі міста.
До переліку об’єктів, погоджених постійною депутатською комісією з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження Чернігівської міської ради ввійшла вул. Родимцева та ділянка дороги вул. Шевченка.
Також біля Чернігівського обласного Молодіжного театру заплановано роботи з ремонту підпірної стінки.
Всі заплановані заходи планується виконати в поточному році.


Заступник міського голови В. ГЕРАЩЕНКО
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 261 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бєлоногова Анна Леонідівна

Початок збору підписів:

26 квітня 2021 р.

Відповідь дана:

25 серпня 2021 р.