Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Ремонт асфальтного покриття по вул. Варзара

Щоліта вулицею Варзара чернігівці колонами машин їздять відпочивати на озеро Земснаряд, чим погіршують стан дорожного покриття, яке жодного разу не підлягало капітальному чи ямковому ремонту. Вздовж усієї вулиці глибокі ями, провалля, вибоїни, в яких після дощу постійно стоїть вода. Місцеві жителі потерпають від щоденного виснажливого квесту "доберися додому", обходячи утворені озера під парканами сусідів.

Від імені всіх жителів вулиці Варзара просимо провести ремонт дорожнього покриття від буд. 30 до буд. 131, що полегшить життя не лише нам, але й усім чернігівцям, що кожного літа відпочивають на пляжі біля озера Земснаряд.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь на петицію міститься у додатку
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Короткий Олег Юрійович

Початок збору підписів:

6 травня 2021 р.

Відповідь дана:

15 червня 2021 р.