Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Прийняти рішення на користь бездомної собаки

Ми, зоозахисники міста Чернігова, звертаємось до вас з проханням розглянути питання можливості повернення будки безпритульного собаки Шарика, яка була демонтована Муніципальною вартою 12.08.2021 р. за адресою вул. Рокосовського, 43. Шарик - стара (12 років) хвора та немічна собака, але водночас мирна та безпечна. Він доглядач міста, жива легенда району. Будка була зведена волонтерами, матеріали були пофарбовані в колір фундаменту будинку, щоденно підтримувались чистота та порядок. Після демонтажу старий та хворий пес залишився зимувати просто неба. Ми розуміємо, що центральна вулиця міста не для таких забудов, багато разів намагалися перевести тварину в інше місце, але собака вірний і старий, він повертається, він ніколи нікуди вже не піде.
Просимо прийняти рішення на користь бездомної собаки та дозволити нам зробити будку хоча б на період зими.
Уся програма зменшення чисельності тварин у місті лежить на плечах волонтерів. Ми на дачах, у квартирах, у гаражах лікуємо та стерилізуємо тваврин, робимо їх соціальними. У цьому світі жорстокості - це прояв гуманності суспільства. Просимо не знецінювати нашу працю і проявити гуманність та людяність до цього старого пса. Керівництво Приватбанку не проти того, щоб під їх відділенням стояла будка.
У інших кранах з-під завалів після землетрусів та під час повеней рятують тварин разом з людьми, а у нас травлять, вбивають, переїжджають машинами, живих замуровують у підвалах! У багатьох європейськіх країнах тварини мають статус не "братів наших менших", а офіційно стали рівноправними мешканцями планети, як і ми. Є такий вислів: "Помирає те місто, у воріт якого гине собака". То давайте разом не допустимо, щоб наше місто померло.
У сучасному туристичному Львові з дозволу мера в центрі міста на квітнику стоїть будка для трьох місцевих собак. Ми віримо, що завжди бувають винятки.
У зв'язку з вищевказаним просимо прийняти рішення на користь бездомної собаки та дозволити нам зробити будку хоча б на період зими.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Світлана Михайлівна!

Комунальне підприємство “Муніципальна варта” Чернігівської міської ради щодо Вашої електронної петиції, яка набрала відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів на її підтримку, про розміщення будки для собаки по вул. Рокоссовського, 43, повідомляємо наступне.
У зв’язку з великою кількістю звернень громадян і зоозахисииків, взяттям на себе відповідальності зазначеними заявниками щодо забезпечення безпечного для оточуючих утримання собаки Шарика, прийнято рішення щодо можливості встановлення будки для бездомної тварини.

Начальник Віталій ХРУСТИЦЬКИЙ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 264 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мачача Світлана Михайлівна

Початок збору підписів:

18 серпня 2021 р.

Відповідь дана:

4 листопада 2021 р.