Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Будівництво критих тенісних кортів у Центральному парку культури та відпочинку.

Теніс, будучи олімпійським видом спорту, за результатами рейтингів, які ведуться різними відповідними світовими організаціями, міцно тримає лідируючи позиції і на протязі багатьох років входить у ТОП-3 серед усіх видів спорту за популярністю та розширенням кола вболівальників і любителів у світі.
Так, зокрема, за результатами дослідження Копенгагенського університету теніс серед усіх видів спорту, які найбільше впливають на довголіття, займає перше місце, подовжуючи життя на 9 років 10 місяців.
Також, під час тренувань важко переоцінити вплив тенісу на виховання і формування дитини, як самостійної та всебічно розвиненої особистості, оскільки теніс має багату історію і культуру розвитку. Не дарма його називають джентльменським видом спорту! Не кажучи вже про те, що при заняттях тенісом розвиваються усі групи м’язів нашого тіла.
Підходячи до суті моєї петиції хочу нагадати, що історія розвитку тенісу в Чернігові сягає вже декілька десятиліть, але і до тепер відповідної тенісної бази в нашому місті не має. Цей факт змушує наших юних тенісистів їздити на контрольні змагання до інших міст, а це і додаткові кошти і не завжди вдається потрапити на бажані змагання, оскільки там є свої вихованці. Тренування дитячих і дорослих груп теж повинні проходити на кортах з відповідним покриттям і розміром.
Тренування без змагань, все одно що репетиції без концертів!
Тому звертаюсь з пропозицією побудувати сучасну тенісну базу з критими тенісними кортами (мінімум 4 корта) на території центрального парку культури та відпочинку. Нарешті заявити про себе і з’явитися на тенісній мапі України, тим більше маючи серед сусідів столицю.
Прошу максимально підтримати, підписати та поширити!
Чернігів - не село, не селище і навіть не районний центр. Це обласне місто з багатовіковою історією. ЦЕ МІСТО ЛЕГЕНД! Так чому саме зараз не почати писати ще одну, ТЕНІСНУ ЛЕГЕНДУ!!!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 2 жовтня петицію підписали 174 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Семененко Евгений Андреевич

Дата створення:

2 грудня 2021 р.