Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Вирішити катастрофу в історичному центрі міста (вулиця Сіверянська та інші)

Після проведених будівельних робіт по влаштуванню центральної каналізації та заміні магістрального водопроводу в історичному центрі міста катастрофа. Вулиці потопають у бруді та грязюці. Окрема проблема на вулиці Сіверянській, тут досить крутий схил, по якому не піднятися, не спуститися ні пішоходам, ні автомобілям. А після дощів вся багнюка спливає на вулицю Толстого. Будівельники давно вже обіцяли привести все до ладу. Востаннє обіцяли 15 листопада початок дорожних робіт, але замість асфальту лише сніг, лід і грязюка по коліно. Така ж ситуація і на вулицях Ватутіна, Фабричній, Колоскових.
До нас вже відмовляються їздити таксі, будь-яка доставка, а взимку не доїде ні 101, ні 102, ні 103, а діти і без карантину будуть вчитись дистанційно.
Ганьба таким обіцянками та будівельникам.
Прохання: терміново вплинути на горе-будівельників та прибрати грязюку з вулиць, підсипати провали в асфальті хоч якимось щебенем. А прийде весна, то будемо чекати асфальт та благоустрій. А для перевірки та встановлення реальної картини та винних прошу комісійно обстежити вказані вулиці, або надати таке доручення муніципальній варті.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 25 вересня петицію підписали 67 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КРАВЧЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата створення:

12 грудня 2021 р.