Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Ремонт міжбудинкових проїздів по вул. Чудінова

Міжбудинкові проїзди по вул. Чудінова потребують термінового ремонту. Ями, бугри, коріння від дерев підриває асфальтне покриття, під час дощів або танення снігу постійно стоїть вода, пройти важко, не те що проїхати на автомобілі. При в'їзді до району знаходиться комбінат Астра, куди постійно їздять газовози, чим "добивають" і без того зруйновану дорогу. Прохання терміново включити вул. Чудінова до переліку адрес для ремонт міжбудинкових проїздів на перше півріччя 2022 року.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 25 вересня петицію підписали 22 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Грищенко Анастасия Николаевна

Дата створення:

8 січня 2022 р.