Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Проти закриття ЗОШ 13 м.Чернігова

Шановні Владиславе Анатолійовичу
та депутати Чернігівської міської ради!

Від імені батьків учнів та педагогічного колективу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Чернігівської міської ради Чернігівської області просимо Вас розглянути можливість продовження роботи вказаного навчального закладу.
Просимо скасувати рішення колегії управління освіти Чернігівської міської ради від 20.05.2022 року щодо прийняття дорожньої карти, котра передбачає припинення освітньої діяльності ЗОШ № 13.
У результаті широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України у нашому мікрорайоні були зруйновані ЗОШ № 18 та ЗОШ №21. Загальноосвітня школа № 13 вціліла (вибиті тільки шибки у частині вікон, вхідних дверей та пошкоджена незначна частина шиферного покриття даху на старому корпусі), порушень системи життєзабезпечення школи (опалення, водопостачання, каналізація) немає. До початку збройної агресії всі кабінети були відремонтовані, оснащені проекторами та ноутбуками, побудований мультиспортивний комплекс, відремонтовані дві спортивні та актова зала. Школа має два укомплектовані комп’ютерні класи. Є приміщення для прихистку людей під час бойових дій, яке і було використане під час бомбардування та обстрілів.
Через вдале територіальне розташування дітям нашої школи та дітям мікрорайону шкіл № 18 та 21 набагато зручніше добиратися до ЗОШ № 13, ніж до шкіл № 14 та 35, так як школа № 13 знаходиться у пішій доступності до зруйнованих шкіл і не має прив’язок до громадського транспорту, який зараз працює в обмеженій кількості або взагалі відсутній.
Крім того, батьківський колектив стурбований подальшим працевлаштуванням професійного педагогічного колективу і персоналу закладу. Тож, просимо Вас не уникати публічного обговорення планів щодо майбутнього школи № 13 і не бути байдужими до частини громади міста, що однозначно є громадянами України і платниками податків із правом голосу в забезпеченні доступних освітніх потреб для власних дітей.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 27 вересня петицію підписали 1 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Чух Наталія Миколаївна

Дата створення:

23 травня 2022 р.