Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Захистіть Ялівщину від псевдо «рятівників Ялівщини»!

Як мешканка Чернігова я обурена тим політичним цирком, який влаштували навколо чернігівських легенів - лісопарку Ялівщина її псевдозахисники.

На останній сесії міської ради були внесені технічні зміни до рішення від 2021 року яким, фонду комунального майна Чернігівської міської ради дали дозвіл розробити проект землеустрою на ділянку під колишнім «будинком колгоспника». Він збудований в 1980 році.

Ні рішення 2021 року, ні рішення сесії грудня 2022 року не міняють статус ділянки. Вона як була, так і залишається у власності громади. Сесія не давала дозвіл на будівництво або відчуження цієї ділянки.

Тому, шум та розмови про «дерибан», «мародерство» або «забудову» Ялівщини - виключні маніпуляції політичних невдах-емігрантів. Дуже прикро, що під час війни у нашому місті ведуться такі брудні політичні ігри. Шкода, що довірливі чернігівці, не розбираючись в суті питання, «повелися» на інформаційну маніпуляцію, мета якої - боротьба за владу та власні комерційні інтереси цих «псевдозахисників».

Але обурює інше!!!

Коли я дізналася, що за цією «боротьбою» стоїть місцевий бізнес, який роками нищив Ялівщину, я хочу кричати - рятуйте Ялівщину від таких «рятівників»!

Всім відомо, що депутатка від партії ЄС Порошенка Марина Рейко являється дружиною власника торгівельного центру «Голівуд», місцевого олігарха Семенченко.

Зверніть увагу, що цей торгівельний центр збудований на території «Ялівщини». Для його будівництва зрізано сотні здорових дерев. А розширення останніми роками для автомобільної парковки та цирку «Шапіто» (там був і каток) призвело до знищення ще десятків здорових дерев в самих легенях нашого міста.
Це дуже чітко видно навіть на Гугл-картах. Подивіться на прикріплене фото.

Так ось. Ці крики про порятунок Ялівщини від тих, хто її системно нищив - це ганьба.

Захистіть Ялівщину від її «рятівників». Бо мета цього ґвалту - забрати для «Голівуду» ще один шматок, щоб збільшити територію торгівельного центру чи парковки біля нього. Це - комерційний інтерес, приватний, можливо, корупційний (враховуючи, що гвалт піднімає вмотивований депутат Рейко від їхньої партії), але жодним разом - не щира боротьба за інтереси чернігівців. Ганьба таким маніпуляціям!

Тому, в своїй петиції я вимагаю:

1. Від правоохоронних органів розслідувати, як земля в лісопарку Ялівщина опинилася в приватних руках ділків з торгово-розважального центру та чи мали вони право на варварське знищення дерев на території парку?

2. Від міського голови Чернігова - заборонити депутатам, причетним до систематичного нищення Ялівщини коментувати та піднімати це питання на сесіях - це депутати Сехін, Рейко та Голець.

Ні планам ТРЦ «Голівуд» забудувати Ялівщину!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Ваше звернення через електронну петицію «Захистіть Ялівщину від псевдо «рятівників Ялівщини»!» від 17 січня 2023 року, яка набрала визначену законодавством кількість підписів для її розгляду, повідомляємо наступне.
Україна є правовою і демократичною державою, в якій кожному гарантується право на свободу думки і слова. Чернігівська міська рада у своїй діяльності керується загальноєвропейськими демократичними принципами, а тому кожен депутат має право на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Правовий статус депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради (далі – місцева рада) як представника інтересів територіальної громади визначається Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» (далі – Закон).
Відповідно до статті 19 Закону депутат місцевої ради має право пропонувати питання для розгляду їх радою та її органами; вносити пропозиції і зауваження до порядку денного засідань ради та її органів, порядку розгляду обговорюваних питань та їх суті; вносити на розгляд ради та її органів пропозиції з питань, пов’язаних з його депутатською діяльністю; вносити на розгляд ради та її органів проекти рішень з питань, що належать до їх відання, поправки до них; брати участь у дебатах, звертатися із запитами, ставити запитання доповідачам, співдоповідачам, головуючому на засіданні; виступати з обґрунтуванням своїх пропозицій та з мотивів голосування, давати довідки.
Таким чином, Ваша пропозиція щодо заборони депутатам коментувати або піднімати питання на сесіях Чернігівської міської ради не відповідає засадам демократичного суспільства та суперечить чинному законодавству України.
Одночасно повідомляємо, що Чернігівська міська рада звернулась до правоохоронних органів з проханням перевірити викладені у Вашому зверненні факти та вжити відповідні заходи реагування.Секретар міської ради Олександр ЛОМАКО

Додаток до рішення

Категорія

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Макаревич Алевтіна Іванівна

Початок збору підписів:

17 січня 2023 р.

Відповідь дана:

24 січня 2023 р.