Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Всі кошти місцевого бюджету виключно на забезпечення ЗСУ

Всі кошти місцевого бюджету виключно на забезпечення ЗСУ. Не може прифронтове місто бути таким безвідповідальним у прийнятті простих рішень: або захист державного кордону і безпека жителів міста чи новий асфальт і бруківка для окупантів. Незважаючи на політичні інтриги , незважаючи на штучно створене двовладдя: місцева законно обрана влада і створена військова адміністрація, їх мета має бути одна – перемога у війні.
Виділення коштів на військові потреби підрозділів ЗСУ повністю відповідає повноваженням органів місцевого самоврядування. Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» виключно міська рада на пленарних засіданнях затверджує місцевий бюджет, вносить до нього зміни, затверджує звіт про виконання бюджету, а також ухвалює рішення щодо передачі коштів з відповідного місцевого бюджету. Жителі прифронтового міста вимагають всі кошти на забезпечення ЗСУ!
Згідно з ч. 8 ст. 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» військові адміністрації населених пунктів, районні, обласні військові адміністрації здійснюють свої повноваження протягом дії воєнного стану та 30 днів після його припинення чи скасування. До повноважень військових адміністрацій населених пунктів, зокрема і м. Чернігів, відповідно до ч. 2 статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», серед іншого має право на складання та затвердження місцевого бюджету, внесення змін до нього, забезпечення виконання бюджету. Жителі прифронтового міста вимагають всі кошти на забезпечення ЗСУ!

Закликаємо поширити і підписувати всіх небайдужих жителів нашого міста.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 13 червня петицію підписали 60 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Єрко Віктор Миколайович

Дата створення:

28 жовтня 2023 р.