Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Ремонт асфальтного покриття по вулиці Ушинського до дачного масиву "ЖАВИНКА"

Просимо провести ремонт асфальтного покриття відрізку дороги по вулиці Ушинського (від Чернігівської ТЕЦ до дачного масиву "Жавинка").
Дорога знаходиться вкрай жахливому стані: глибокі ями та величезні вибоїни по всьому дорожньому покриттю, в деяких місцях асфальтне покриття взагалі відсутнє. Рух на цій ділянці міста інтенсивний, адже веде до Чернігівської ТЕЦ, села Жавинка та дачного масиву "Жавинка", в якому постійно проживають люди, які кожного дня їздять на роботу до міста і в зворотному напрямку.
Комунальні служби та таксі відмовляються приїжджати за викликом. Громадський транспорт із-за такої жахливої дороги їздить не регулярно та піднімає вартість проїзду. В грудні 2023 року був випадок, коли автомобіль швидкої допомоги застряг на дорозі в районі ТЕЦ.
Обминаючи глибокі ями та вибоїни, машини та маршрутки виїжджають на зустрічну смугу, чим створюють аварійні ситуації.
Кожного року тут проводився ямковий ремонт, але протягом останніх трьох років і той не проводився. Скоро почнеться дачний сезон і рух на цій ділянці стане ще більш інтенсивним і стан дорожнього покриття погіршиться.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На офіційному сайті Чернігівської міської ради розміщено петицію,
яка набрала необхідну кількість голосів відповідно до п. 8 ст. 511 Статуту територіальної громади, щодо ремонт асфальтного покриття по вулиці Ушинського до дачного масиву "ЖАВИНКА".
Військова агресія рф проти України суттєво вплинула на бюджет
Чернігівської міської територіальної громади, значно обмеживши обсяг надходжень до нього, як наслідок - першочергово здійснюється фінансування заходів, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності міста, відновленням об’єктів міської критичної інфраструктури та житлового фонду, допомоги Збройним силам України, здійсненням виплат власникам зруйнованого житла, соціально незахищеним верствам населення, надання матеріальної допомоги родинам загиблих захисників України, що потребує значного фінансового ресурсу.
Розпорядженням Чернігівської міської військової адміністрації
Чернігівського району Чернігівської області від 29 грудня 2023 року № 407 «Про затвердження бюджету Чернігівської міської територіальної громади на 2024 рік» визначено напрямки міського господарства, фінансування яких здійснюватиметься протягом поточного року, в тому числі на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури
Після здійснення комісійного весняного об’їзду вулично-дорожньої
мережі, в межах передбаченого фінансування з бюджету Чернігівської міської територіальної громади, буде сформовано та надано на затвердження виконавчому комітету перелік адрес поточного ремонту об’єктів вулично-дорожньої мережі, тротуарів, штучних споруд та інших елементів дорожнього покриття в м. Чернігів, у тому числі аварійновідновлювальних робіт на 2024 рік (надалі Перелік).
Роботи по ремонту проїзної частини вищезазначеної ділянки дороги можуть бути забезпечені в поточному році за умови затвердженого Переліку та за наявності відповідного фінансування з бюджету Чернігівської міської територіальної громади на дані заходи.
Заступник міського голови Віктор Геращенко
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 284 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сергеюк Ольга Володимирівна

Початок збору підписів:

6 лютого 2024 р.

Відповідь дана:

22 березня 2024 р.