Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Жителі Чернігова за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику

Шановний Владислав Анатолійович та депутати м. Чернигів! До вас звертається ініціативна група жителів Чернигіва, як до народних обранців міста. Ми просимо, Вас, донести до відома уряду України наше нагальне прохання, яке життєво необхідне нашій державі.
Кризові явища в економіці наростають: стрімко зростають тарифи, соціальні програми скорочуються, збільшується безробіття.
Показник ВВП з 2014 року скоротився у два рази. Мінекономрозвитку України прогнозує, що зростання ВВП у першому півріччі 2016 року взагалі впаде з 1% до 0%. Україна втратила десять базисних пунктів індексу Конкурентоспроможності національного бізнесу. Купівельна спроможність населення знизилася у півтора рази.
Допомога міжнародних кредиторів кожного разу затримується, що спричиняє значні коливання курсу гривні. Умови допомоги такі як збільшення пенсійного віку, зняття мораторіїв на продаж землі та експорт лісу кругляка стають все біль і більш важкими для народу та Уряду. Така ситуація вказує на значне нерозуміння нашими іноземними партнерами того положення в якому ми потрапили через зовнішню гібридну агресію.
За словами нашого Президента, втрати від економічних санкцій з боку Росії сягнули 15 млрд. доларів США. Ми втратили від 90 000 до 120 000 робочих місць, а експортна валютна виручка скоротилася у шість разів. В той же час, економічна вигода від угоди про Ассоціацію з ЄС – мінімальна, через мізерні квоти, надані українським виробникам. В той же час значно скоротився товарообіг з країнами СНД (Білорусь, Казахстан, Молдова).
Таким чином, для недопущення зубожіння нашого народу, мі маємо проводити більшу свідому, національно-орієнтовану, патріотичну зовнішньоекономічну політику. Нам треба активізувати негайне повернення традиційних ринків експорту наших товарів, для збільшення валютної виручки та зменшення безробіття.
Для цього ми пропонуємо створити міжурядову робочу групу між Україною та РФ, як головуючою в СНД, націлену на розробку відповідної дорожньої карти.
Окрім того, ми просимо скласти офіційне звернення від Чернігівського муніципалітету до Верховної ради та Президента України з цим проханням.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Анатолію Олексійовичу!

Ваша петиція «Жителі Чернігова за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику», розглянута.
Постановою від 27 січня 2015 року №129-VIII «Про звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором»Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-агресором.
На сорок восьмій сесії шостого скликання 16 лютого 2015 року Чернігівська міська рада своїм рішенням «Про підтримку Чернігівською міською радою Звернення Верховної Ради України до ООН та інших міжнародних організацій про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так звані «ДНР» та «ЛНР» - терористичними організаціями» визнала, що Росія – це країна-агресор, а так звані «ДНР» та «ЛНР» - терористичні організації.
На сьогоднішній день позиція ані Верховної Ради України, ані Чернігівської міської ради не змінилась, а тому відновлення співпраці з Російською Федерацією можливе лише після виведення її військ з території України та повернення півострова Крим.


Заступник міського голови О. А. Ломако
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Петицію підписали 3097 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БЕЛИКОВ АНАТОЛИЙ АЛЕКСЕЕВИЧ

Початок збору підписів:

28 жовтня 2016 р.

Відповідь дана:

20 грудня 2016 р.