Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Поновити на посаді шкільного психолога Юрія Корольова

У зв'язку з доволі резонансним інцидентом, який трапився у школі № 33 за участі учня та шкільного психолога Юрія Корольова, педагог лишився займаної посади. Безперечно, вчитель припустився помилки, але досить суворе покарання (звільнення) у цій ситуації не відповідає скоєному "злочину". Враховуючи провокаційні дії зі сторони учня, відсутність претензій зі сторони батьків та те, що педагог повністю усвідомив свою провину та приніс відповідні вибачення, громада міста Чернігова просить керівництво Чернігівського управління освіти поновити педагога на займаній посаді. Пам'ятайте, що всі ми люди і всі ми інколи робимо помилки...

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


IШановний Дмитре Віталійовичу!

Управлінням освіти Чернігівської міської ради електронна петиція № 126П-2 щодо поновлення на роботі Корольова Ю.В., практичного психолога Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 Чернігівської міської ради Чернігівської області уважно розглянута.
З приводу порушеного у електронній петиції питання повідомляємо наступне.
Корольов Юрій Васильович, практичний психолог Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 Чернігівської міської ради Чернігівської області, звільнився 08.11.2016 року за угодою сторін, п.1 ст. 36 КЗпП України (наказ по управлінню освіти міської ради №161-к від 08.11.2016 року), тобто з ініціативи працівника.
Згідно ст. 235 Кодексу законів про працю України, поновлення на роботі працівників здійснюється у разі їх звільнення без законної підстави або незаконного переведення на іншу роботу, з ініціативи власника або уповноваженого органу (ст. 40, 41 КЗпП України).
Поновлення на роботі працівників звільнених без законних підстав або незаконно переведених на іншу роботу здійснюється виключно у судовому порядку.З повагою
начальник управління (оригінал підписано) В. О. Білогура
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 342 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шкробко Дмитро Віталійович

Початок збору підписів:

10 листопада 2016 р.

Відповідь дана:

26 листопада 2016 р.