Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Льодовий Дворець у місті Чернігові

Голосуймо за створення Льодової Арени у місті Чернігові. Взику на каток ходить майже все місто, то чого не зробити стаціонарний каток, та професійну хокейну арену.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Дмитре Ігоревичу!

За результатом розгляду електронної петиції від 04.04.2017 № 25-П щодо будівництва льодової арени у місті Чернігові в межах повноважень управління повідомляємо наступне.
Будівництво спортивної споруди для професійної хокейної арени це важливе питання не тільки на місцевому рівні, але й на рівні державному.
В багатьох містах України споруджено сучасні льодові комплекси. Ці проекти є складовими системної роботи Уряду з розвитку професійного і масового спорту та популяризації здорового способу життя.
Чернігівська міська ради неодноразово намагалася врегулювати питання будівництва стаціонарних катків, відкриття дитячо-юнацької спортивної школи, в якій підлітки зможуть професійно займатися хокеєм та фігурним катанням.
Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 17.09.2007 № 237 приватному підприємству «Юридична фірма «Покров» були надані дозволи на проектно-пошукові та археологічні роботи для будівництва спортивно-розважального комплексу сімейного відпочинку з будівництвом льодової арени по вул. Савчука, а рішенням виконавчого комітету від 27.01.2009 № 23 - дозвіл на коригування проектної документації.
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради в свій час виступало замовником з будівництва спортивного майданчика зі штучним льодовим покриттям «Кордівка», але із-за відсутності коштів незавершене будівництво не було реалізовано у встановленому порядку.

Начальник управління архітектури С.С. Калюжний
та містобудування
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 260 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сердюк Дмитро Ігорович

Початок збору підписів:

14 березня 2017 р.

Відповідь дана:

4 травня 2017 р.