Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Підтримка міської влади Футбольного Клубу Десна

27 травня 2017 року - саме цей день мав бути новою сторінкою футбольного клубу Десна.
Десна - головний клуб Чернігівської області. ФК ДЕСНА бере свій початок з 1960 року, і донині відстоює інтереси міста і області в змаганнях найвищого рівня в Україні. Саме 27 травня 2017 року Десна вперше в своїй історії завоювала чесне право на виступи в Українській Прем'єр-Лізі. За тур до завершення чемпіонату, гарантувавши собі право на другу сходинку в Чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

Але вже сьогодні в пресі з'явилась стаття, про те що команду позбавлять такого права.

Ми вболівальники Десни, представники ультрас Чернігова, пересічні громадяни, патріоти міста і команди обурені таким розвитком подій. За нашої підтримки вже не один десяток років команда не залишається без підтримки, як в домашніх матчах, так і виїздних.

Згідно з заяв в пресі, цитую

"Нашему сайту стало известно, что Верес добился успеха благодаря тому, что предоставил множество гарантий по поводу исправления недостатков (в первую очередь), по реконструкции стадиона, тогда как у Десны возникли проблемы не просто с выполнением обязательств, но и формулировкой того, как и когда проблемы будут решены."

З цього приводу вже виступило керівництво клубу, і на офіційному сайті Десни вже є інформація, щодо реальних зроблених кроків, як Десною, так і Вереса.

Ми містяни, вимагаємо, від Чернігівської міської ради, Чернігівського міського голови, губернатора, керівництво Чернігівської обласної федерації футболу і всіх не байдужих підтримати команду і жителів міста та виступити в підтримку головного спортивного клубу Чернігівщини!

ДЕСНА - Заслуговує на Прем'єр-лігу

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Дмитро Іванович!

Електронна петиція щодо відмови включення ФК «Десна» до складу Прем'єр-ліги України набрала 354 голоси з 250 необхідних і за дорученням міського голови розглянута в управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.
Чернігівська «Десна» виборола друге місце у Першій лізі і вперше завоювала путівку в елітний дивізіон українського футболу, але не змогла отримати атестат на участь в турнірі, програвши і апеляцію з даного питання. Це рішення федерації щодо апеляції, яке прийняте, є кінцевим. Головні претензії ФФУ до ФК «Десна» пов’язані з відсутністю прозорої фінансової звітності за 2016 рік. На даний час з керівництвом клубу досягнуто спільної думки, щодо виправлення всіх питань, які виникли у т.ч. фінансових та питань пов'язаних зі спортивною базою.
Можливий такий варіант, що декілька клубів можуть відмовитись брати участь у Чемпіонаті України. Команда «Сгаль» з Кам’янського зараз приймає рішення, чи буде вона брати участь у змаганнях взагалі. Стосовно ФК «Верес» переглядатися рішення не буде. УЄФА категорично проти, щоб держава вмішувалася у справи футболу .
Є варіант, що Чернігівську «Десну» можуть допустити до участі в УПЛ у наступному сезоні у випадку, якщо одну із команд елітного дивізіону не допустять до змагань, але це питання є виключно прерогативою ФФУ.Начальник управління А. В. Дериземля
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 360 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дзюба Дмитро Іванович

Початок збору підписів:

2 червня 2017 р.

Відповідь дана:

22 червня 2017 р.