Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Повернути Чернівцям гідного мера - Олексія Каспрука!

Змусити депутатів Чернівецької міської ради скасувати результати ганебного,, запроданівського, "таємного" голосування результати якого заздалегідь були відомі регіоналам в рідній шкурі. Для громади міста ці голосування це
ДУЖЕ ЖИРНИЙ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧА!!!
Адже Чернівчани обрали мера! Громада не приходила на сесії, чи під міську раду з претензіями щодо роботи Олексія Каспрука.
Купка з 29 обранців які купили собі місця в раді і ще 30 їхніх помічників які нічим не займаються а ходять по кущам, закаулкам і лише шукають самого гіршого що є в місті і тільки тролять як на сесіях одні і ті сами образи маразматиків. Так і в запроданських змі група з 60 запроданців не тільки паралізують роботу міста але і знищили репутацію, красоту та комфортність Маленького Парижу!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Олено Петрівно!

З приводу Вашої електронної петиції «Про повернення Чернівцям гідного мера - Олексія Каспрука», повідомляємо наступне.
Попередній розгляд зазначеної електронної петиції відбудеться о 10:00 год 09.08.2018р. за адресою м.Чернівці, площа Центральна,1, кабінет №308.
Запрошуємо Вас, як ініціатора петиції, взяти участь у її попередньому розгляді.


10.08.2018 р.

Шановна Олено Петрівно!
Повідомляємо про електронну петицію«Про поверненням Чернівцям гідного мера - Олексія Каспрука», яка набрала 272 голоси.
Попередній розгляд зазначеної електронної петиції відбувся о 10.00 год. 09.08.2018р. за адресою м. Чернівці, площа Центральна, 1, кабінет № 308. На попередній розгляд Ви, якініціатор петиції, не з'явилися.
Рішенням 59 сесії Чернівецької міської ради VII скликання від 26.07.2018р. №1333 достроково припинено повноваження Чернівецького міського голови Каспрука Олексія Павловича.
Зазначене рішення міської ради є правовим актом індивідуальної дії, оскільки породжує конкретні права та обов'язки для конкретного суб'єкта права. Індивідуальний акт може бути оскаржений особою, безпосередні права, свободи чи охоронювані законом інтереси якого таким актом порушені.
За таких обставин, оскільки вирішення питання зазначеного в петиції не належить до повноважень виконавчих органів ради, а ініціатор петиції відповідно до чинного законодавства не є суб'єктом внесення зазначеного питання на розгляд міської ради, направляємо дану електронну петицію до відома.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 355 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кревак Олена Петрівна

Початок збору підписів:

27 липня 2018 р.

Відповідь дана:

13 серпня 2018 р.