Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Демонтаж дерев'яного хреста з Центральної площі

Прохання демонтувати дерев'яний хрест з Центральної площі Чернівців, який був встановлений незаконно у 2014 році. Хрест не несе за собою ніякої історичної цінності і лише відлякує туристів. Просимо не поретворювати головну площу міста на кладовище

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Максим Чік Георгійович !
Запрошуємо Вас, 19.02.2019 року о 15.00 годині в 201 кабінеті
департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької
міської ради (вул. Хмельницького Богдана,64-А), прийняти участь у
і розгляді електронної петиції №12 щодо демонтажу дерев'яного хреста з
Центральної площі міста.


27.02.2019
Шановний Максим Чік Георгійович!
На Вашу електронну петицію щодо демонтажу дерев'яного хресті з Центральної площі м. Чернівців повідомляємо, що зазначене питання було розглянуто комісійно.
Інформуємо, що листом виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 14.02.2019р. Вас було запрошено на засідання комісії з розгляду зазначеної петиції.
Враховуючи те, що представляти свою петицію Ви не мали нагоди, за результатами спільного обговорення вирішено направити звернення до Ради Церков з метою врахування їхнього бачення на дану ситуацію при підготовці проекту рішення щодо розгляду даної петиції.
Направити запит до юридичного управління Чернівецької міської ради щодо:
законності комісійного розгляду петиції без ініціатора петиції, необхідності підготовки проекту рішення на розгляд міської ради у випадку, якщо на засідання комісії ініціатор петиції (або довірена ним особа) не з'явився.
необхідності проведення громадських слухань з цього питання, наявності дозвільних документів або будь-яких інших погоджень міської ради на встановлення дерев'яного хреста на площі Центральній.


10.04.2019
Шановний Максим Чік Георгійович!
На Вашу електронну петицію щодо демонтажу дерев'яного хреста з Центральної площі м. Чернівців повідомляємо, що листом юридичного управління Чернівецької міської ради від 15.03.2019р. №144-юр зазначено, що відповідно до п. 7 статті 74 Регламенту Чернівецької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 02.02.2016р. №105 (зі змінами) всі електронні петиції, які набрали необхідну кількість підписів, або звіт про їх розгляд виноситься на чергове засідання міської ради.
При цьому, розгляд петиції можливий без участі ініціатора.
Зважаючи на наведене, за результатами засідання комісії з розгляду даної петиції, департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради підготовлено проект рішення на розгляд сесії Чернівецької міської ради, засідання якої заплановане на 30 травня поточного року.

13.07.2019
Шановний Максим Чік Георгійович!
Додатково до листа виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 10 квітня 2019 року щодо розгляду електронної петиції стосовно демонтажу дерев'яного хреста з Центральної площі м. Чернівців на засіданні міської ради повідомляємо, що станом на сьогодні дане питання не розглянуто у зв'язку із тим, що засідання 71 сесії Чернівецької міської ради VII скликання перенесено.
Про час і дату засідання сесії міської ради з розгляду даного питання Вас буде повідомлено додатково.

18.09.2019
Шановний Максим Чік Георгійович!
В додаток до листа виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 13 червня 2019 року щодо розгляду електронної петиції стосовно демонтажу деревяного хреста з Центральної площі М.Чернівців на засіданні міської ради повідомляємо, що проект рішення з зазначеного питання розглядався на засіданні сесії міської ради 05 серпня 2019 року, проте не проголосовано в цілому.
Дана петиція буде розглянута повторно -.на сесії міської ради. Про результат розгляду Вас буде поінформовано додатково.


14.11.2019
Шановний Максим Чік Георгійович!
Додатково до листа виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 18 вересня 2019 року щодо електронної петиції №12 стосовно демонтажу дерев'яного хреста з Центральної площі м. Чернівців повідомляємо, що проект рішення «Про розгляд електронної петиції №12 Максима Чіка Георгійовича щодо демонтажу дерев'яного хреста з Центральної площі» було розглянуто на засіданні Чернівецької міської ради 08.11.2019р.
Однак, даний проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 287 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Максим Чік Гергійович

Початок збору підписів:

21 січня 2019 р.

Відповідь дана:

14 лютого 2019 р.