Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Зробити дорогу по вулиці Довбуша

Прошу провести ремонтні дороги по вулиці Довбуша. А саме залити дорогу асвальтом.
Дорога повністю з шутру. В усі пори року дорога змита, пройти неможливо. Це район Першотравневий. Люди, які живуть на даній вулиці взагалі майже не можуть викликати таксі, бо воно просто там не може проїхати.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 1 червня петицію підписали 47 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Попюк Анастасія Олегівна

Дата створення:

22 січня 2019 р.