Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Заборона будь-якої забудови у парку «Жовтневий» та розробка нового Генерального плану парку.

Вимагаємо заборонити на території парку «Жовтневий» будівництво розважальних закладів, релігійних споруд, розвиток інфраструктури парку обмежити виключно облаштуванням конструкцій для еко-туризму, активного водного відпочинку, мережі доріжок для бігу та велоспорту, спортивних тренажерів тощо.
Терміново вжити заходи для розширення меж парку «Жовтневий», де є така можливість, з метою збільшення охоронної зеленої зони в густозаселеному мікрорайоні .
Негайно оголосити конкурс на кращу проектну пропозицію концепції Генерального плану парку «Жовтневий» з метою пошуку планувального, ландшафтного рішення та визначення функціонального зонування парку для організації вільного часу, активного відпочинку, задоволення спортивно-оздоровчих та культурних запитів різноманітних груп населення, створення умов для організації активного дозвілля містян, виховання екологічної культури.
Передбачити, що при розробці проектної пропозиції необхідно врахувати потреби різних вікових груп населення у сфері дозвілля та відпочинку, створення вхідних зон та функціональних зон для тихого та активного відпочинку. Перед проектантами поставити завдання вирішити питання зберігання автотранспорту відвідувачів парку, передбачити реконструкцію існуючих будівель відповідно до потреб функціонування парку, влаштування місця для проведення культурно-масових заходів, сучасної вело- та пішохідної інфраструктури, максимальне використання потенціалу озер та їх берегів для екологічного відпочинку мешканців.
Виділити кошти з міського бюджету на преміальний фонд зазначеного конкурсу та розробку нового Генерального плану парку «Жовтневий».
Концепцію Генерального плану парку «Жовтневий» винести на обговорення громадськості

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олексію Богдановичу!

На Вашу електронну петицію №53 щодо заборони будь-якої забудови на території парку «Жовтневий» та розробки нового Генерального плану парку повідомляємо, що дане питання планується розглянути комісійно за Вашою участю.
Зазначений розгляд відбудеться 20 березня 2019 року о 10:30 годині в 201 кабінеті департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин за адресою вул. Б. Хмельницького, 64-А.25.03.2019
Шановний Олексію Богдановичу!
На Вашу електронну петицію №53 щодо заборони будь-якої забудови на території парку «Жовтневий» та розробки нового Генерального плану парку повідомляємо, що дане питання було розглянуто комісійно у Вашій присутності під головуванням директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, за участю представників департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, наглядової ради парку «Жовтневий», місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області, відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради 20 березня поточного року.
Під час засідання комісії були підняті питання обмеження забудови, вирубки зелених насаджень, визначення незаконного будівництва на території парку та розроблення Генерального плану парку «Жовтневий».
За результатами засідання, комісія вирішила:

1. Підтримати електронну петицію №53 гр. Кандюка О.Б. щодо заборони будь-якої забудови на території парку «Жовтневий» та розробки нового Генерального плану парку.
2. Встановити мараторій на капітальне будівництво і вирубку зелених насаджень на території, обмеженій територією КП «Парк «Жовтневий» та вулицею С. Воробкевича на термін до затвердження в установленому порядку нового Генерального плану парку «Жовтневий».
3. Директору КП «Парк «Жовтневий» спільно з членами наглядової ради парку «Жовтневий» протягом одного місяця провести інвентаризацію об’єктів та цінних зелених насаджень, розташованих на території парку «Жовтневий».
4. Наглядовій раді парку «Жовтневий, ініціатору петиції №53 Кандюку О.Б., місцевій організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області, відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради протягом двох тижнів з дня прийняття рішення, надати пропозиції до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради стосовно формування архітектурно-планувального завдання на розробку конкурсних пропозиції концепції Генерального плану КП «Парку «Жовтневий».
5. Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради розглянути можливість організації і проведення замовленого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію концепції Генерального плану парку «Жовтневий» у 2019 році.

Дані пропозиції будуть включені до проекту рішення і винесені на розгляд сесії Чернівецької міської ради, засідання якої заплановано на 25 квітня поточного року.


20.05.2019
Шановний Олексію Богдановичу!
На Вашу електронну петицію №53 щодо заборони будь-якої забудови на території парку «Жовтневий» та розробки нового Генерального плану парку повідомляємо, що департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин підготовлено проект рішення щодо підтримки даної петиції на розгляд 71 сесії Чернівецької міської ради.
Однак, враховуючи те, що станом на сьогодні триває 69 сесія міської ради, про дату засідання Чернівецької міської ради з вищезазначеного питання Вас буде повідомлено додатково.


16.05.2019
Шановний Олексію Богдановичу!
Додатково повідомляємо, що в зв'язку з перенесенням засідання сесії міської ради, про дату та час розгляду електронної петиції № 59 щодо капітального ремонту доріг на «Роші» Вас буде повідомлено додатково.


10.07.2019
Шановний Олексію Богдановичу!
На Вашу електронну петицію №53 щодо заборони будь-якої забудови на території парку «Жовтневий» та розробки нового Генерального плану парку повідомляємо, що департаментом містобудівного комплексу та земельних вдносин піготовлено проект петиції на розгляд 71 сесії Чернівецької міської ради.
Про дату засідання Чернівецької міської ради з вищезазначеного питання Вас буде повідомлено додатково.


02.09.2019 р.
Шановний Олексію Богдановичу!
Повідомляємо Вам, що рішенням міської ради 16.08.2019 р. № 1815 було підтримано електронну петицію №53, ініціатором якої Ви є, щодо заборони будь-якої забудови на території КП «Парк «Жовтневий» та розробки нового Генерального плану парку.
Встановити мораторій па капітальне будівництво і вирубку зелених насаджень на території, обмеженій територією КП «Парк «Жовтневий» та вул. Воробкевйча Сидора на термін до затвердження в установленому порядку нового Генерального плану парку «Жовтневий».
Директору КІІ «Парк «Жовтневий» спільно з членами Наглядової ради парку впродовж одного місяця провести інвентаризацію об'єктів та цінних зелених насаджень, розташованих на території загаченого парку.
Наглядовій раді парку, ініціатору петиції №53 Кандюку О.Б., місцевій організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області, відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради продовж двох тижнів з дня прийняття рішення, надати пропозиції до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради стосовно формування архітектурно-планувального завдання на розробку конкурсних пропозиції концепції Генерального илаїіу КП «Парк «Жовтневий».
Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради провести замовлений архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію концепції Генерального плану КП парк «Жовтневий» до кінця 2019 року.

СКАНКОПІЯ РІШЕННЯ У ДОДАТКУ.14.11.2019
Шановний Олексію Богдановичу!
Питання щодо розробки Генерального плану парку «Жовтневий», яке Ви порушували у своїй петиції, розглянуто на робочій нараді за Вашою участю спільно з представниками департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, відділом охорони культурної спадщини міської ради, дирекції БК «Водограй», МО НСАУ у Чернівецькій області, адміністрації КП «Парк «Жовтневий», Чернівецького міського комунального виробничого тресту зеленого господарства і протизсувних робіт та міського ботанічного саду.
За результатами наради вирішено до проектування Генерального плану парку залучити більш ширше коло проектувальників з різних міст, які мають досвід у проектуванні парків.
Адміністрації КП «Парк «Жовтневий» (Ю. Воронка) та керуючому Чернівецького МК виробничого тресту зеленого господарства і протизсувних робіт (О. Брязкало) доручено вивчити досвід реалізації проектів з реконструкції благоустрою парків в містах: Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі, представити інформацію щодо розробників таких проектів, етапності їх впровадження та методики визначення виконавців.
Окрім того, звернуто увагу адміністрації парку на необхідність проведення повної інвентаризації цінних порід дерев на території парку.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 360 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кандюк Олексій Богданович

Початок збору підписів:

4 березня 2019 р.

Відповідь дана:

18 березня 2019 р.