Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 204 громади!

Назвати одну з вулиць Чернівців іменем Катерини Гандзюк

Катерина Вікторівна Гандзюк (17 червня 1985-4 листопада 2018) — депутатка Херсонської обласної ради V скликання та Херсонської міської ради VI скликання, в.о. керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, радниця херсонського міського голови, аспірантка Національної академії державного управління при Президентові України, громадська активістка у сфері боротьби з корупцією в Херсонській області. Катерина Гандзюк брала участь у Помаранчевій революції, Євромайдані в Києві та Херсоні, працювала в громадських організаціях, а також Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців у Херсонській області. Вона разом з іншими активістами активно виступала проти "проросійських сил" у регіоні, особливо під час спроб влаштувати так звану "російську весну" на півдні України у 2014 році. Катерина Гандзюк відома своєю критикою правоохоронців і місцевих корумпованих чиновників. Вона жорстко критикувала силовиків за бездіяльність у боротьбі з проросійськими та сепаратистськими групами у регіоні, центральну владу за слабку протидію інформаційній агресії з боку Росії. Катерина допомагала активістам, на яких раніше були скоєні напади. Напад на неї, саботаж слідства правоохоронними органами, спричинили створення всеукраїнської ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?», яка наразі працює над тим, щоб забезпечити справедливе слідство та покарання всіх винних у вбивстві Катерини. Досвід роботи ініціативи доводить, що всі зрушення у справі є заслугою громадськості, яка чинить постійний тиск на правоохоронців та політиків, від яких залежить покарання винних.

“Катерина Гандзюк була усобленням мужності. Незважаючи на проблеми чи особисті втрати вона боролася з корупцією з високо піднятою головою. Маючи гарну освіту, Катерина могла б зробити прибуткову кар’єру за кордоном. Проте вона залишилися у рідному місті Херсон заради змін, які здійснювала через боротьбу з корупцією та підтримку дітей, які змушені були покинути домівки через війну. Каті випали великі страждання, у підсумку вона віддала своє життя заради демократичної України. Катя подала гідний приклад усім українцям. Її спадок та надзвичайно важлива справа продовжують жити”. - вказано в заяві посла Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович, опублікованій днями на офіційних каналах посольства.

22 лютого на сесії Херсонської міської ради було прийнято рішення про переіменування однієї з центральних вулиць міста (Лютеранської) іменем Катерини Гандзюк. Показово, що на цій вулиці розташовані місцеві управління поліції, прокуратури та СБУ. Після цього засідання міськради неодноразово зривали особи підозрілої зовнішності, якими керував діючий депутат міськради і водночас адвокат Владислава Мангера - одного з 3-х імовірних замовників вбивства Катерини.

Водночас ініціативні групи, що займаються перейменуванням вулиць в своїх містах на честь Каті Гандзюк, створюються по всій країні. Адже Катя Гандзюк - це вже не просто ім'я та прізвище. Це - уособлення боротьби всіх українських активістів за справедливість, розвиток країни, проти свавілля влади та корупції.

Тому звертаємося до Чернівецької міської ради з проханням перейменувати одну з вулиць міста Чернівці та назвати її іменем Катерини Гандзюк.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олеже Васильовичу!
Повідомляємо, що питання про найменування однієї з вулиць міста іменем Катерини Гандзюк буде розглянуто на засіданні міської топонімічної комісії. Про дату та час засідання комісії повідомимо Вас додатково.


24.05.2019
Шановний Олеже Васильовичу!
Повідомляємо, що питання про найменування однієї з вулиць міста іменем Катерини Гандзюк 22 травня 2019 року розглянуто на засіданні міської топонімічної комісії у Вашій присутності. Члени комісії рекомендували міській раді підтримати електронну петицію № 61 щодо назви однієї з вулиць міста іменем Катерини Гандзкж та провести громадське обговорення з питання перейменування в місті Чернівцях вулиці Новосибірської її іменем. З даного питання буде підготовлено та оприлюднено на сайті міської ради відповідний проект рішення.

17.10.2019
Шановний Олеже Васильовичу!
Повідомляю, що проект рішення «Про розгляд електронної петиції № 61 гр. Ту дана О.В. щодо назви однієї з вулиць міста іменем Катерини Гандзюк» 26 вересня 2019 року розглядався на сесії Чернівецької міської ради. Рішення з даного питання не прийнято.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 274 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тудан Олег Васильович

Початок збору підписів:

14 березня 2019 р.

Відповідь дана:

19 квітня 2019 р.