Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Заборонити підвищення ціни в тролейбусах до 10 грн.

Заборонити підвищення ціни в тролейбусах до 10 грн.
Ціна в 10 грн вважається завищеною та необгрунтованою для проїзду в тролейбусі, оскільки немає чіткого пояснення для громади міста звідки взялася така завищена ціна проїзду.
Для такого малого міста 10 грн - це дуже велика вартість. Враховуючи те що зараз в країні війна і багато підприємств позакривалися(а з цим і людей скоротили) -для місцян та гостей міста(особливо переселенців!,які втратили домівки) таке підвищення буде не підйомним.Також штат ЧТУ значно скоротився і ще планується- тож витрати менші на зарплатні.
Вважаю підняття тарифу в цей і так складний час для жителів Чернівців не припустимий і завищений. Тому прошу скасувати рішення виконавчого комітету про підняття цін на електротранспорт до 10грн.
Можливо до 7 грн максимум -це ж є комунальний транспорт а не приватний і він має все робити для того щоби місцяни пересувалися містом економно.
Закликаю чернівчан підтримати цю петицію. Тим самим показати місцевій владі, що вони не праві і ніякої обгрунтованої причини для підняття ціни на проїзд немає. Спочатку виконайте свої попередні обіцянки з оновлення транспорту і покращення якості обслуговування.
З повагою.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Вікторе Петровичу!
Розглянувши Вашу електронну петицію № 46 «Щодо заборони підвищення ціни в тролейбусах до 10 грн» від 21.09.2022 р., яка набрала 257 голосів, повідомляємо наступне.
Попередній розгляд Вашої електронної петиції відбувся 26.10.2022 р. в приміщенні Чернівецької міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, за участю представників комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» та виконавчих органів міської ради. Вас також було запрошено для участі у розгляді електронної петиції. За результатами попереднього розгляду Вашої електронної петиції було підготовлено проект рішення виконавчого комітету міської ради.
На позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради 28.10.2022 р. було прийнято рішення виконавчого комітету № 649/33 «Про розгляд електронної петиції Віктора Фурика № 46 «Щодо заборони підвищення ціни в тролейбусах до 10 грн». Вас також було запрошено взяти участь у засіданні виконавчого комітету міської ради, однак Ви не з'явилися. За результатами розгляду відповідної петиції виконавчим комітетом Чернівецької міської ради було вирішено не підтримати електронну петицію № 46 «Щодо заборони підвищення ціни в тролейбусах до 10 грн» та доручити департаменту транспорту та окремих питань комунального господарства міської ради розмістити на офіційному вебпорталі Чернівецької міської ради зведений розрахунок тарифу на послуги міського електричного транспорту на 2022 рік та інші документи, що стали підставою прийняття рішення виконавчого комітету міської ради від 13.09.2022 р. № 535/27 «Про встановлення тарифів для комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті та визнання такими, що втратили чинність, окремих рішень виконавчого комітету міської ради з цих питань».
Рішення виконавчого комітету міської ради від 28.10.2022 р. № 649/33 оприлюднено на офіційному вебпорталі міської ради.

СКАНКОПІЯ У ДОДАТКУ
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 259 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Фурик Віктор Петрович

Початок збору підписів:

21 вересня 2022 р.

Відповідь дана:

2 листопада 2022 р.