Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Повернути чернівчанам дорогу та відкрити для вільного проїзду вулицю П.Чайковського, на відрізку від площі Філармонії до вулиці Поштової

Вимагаємо розблокувати проїзд вулицею Чайковського!
1. Перекриття відрізку вулиці Чайковського заблокувало зручний проїзд між площею Філармонії та вулицею Поштовою.
2. Перекриття цієї дороги обмежило доступ мешканцям до їх майна, а для Чернівецької філармонії перекрило службовий вхід, що унеможливлює довезення реквізиту та артистів.
3. Це перекриття значно ускладнило проїзд сміттєзбиральної техніки, адже проїзд із вулиці Головної значно вужчий і техніка змушена їхати одним колесом по тротуару.
4. Чернівці - вільне місто, де відкривають раніше заблоковані проїзди. Вже відкрили проїзд перед міськрадою, управлінням СБУ, іншими установами , планується відкриття проїзду на Соборній площі, якщо, звичайно, один із ресторанів не запланує там літній майданчик.
5. Власники розташованих поряд кафе вже запланували на перекритому відрізку Чайковського відкриття терас для розширення свого бізнесу, про що свідчить одне із питань наступної сесії міської ради. Вважаємо це зазіханням на громадський простір і своєрідною «приватизацією» вулиці бізнесом!
Ми – за пішоходні вулиці в історичному центрі Чернівців, але там, де це має сенс для всієї громади, для розвитку туризму, а не служить лише інтересам окремо взятого бізнесу та створює незручності мешканцям! і
Зупинимо це разом!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Вашу електронну петицію № 51 «Повернути чернівчанам дорогу та відкрити для вільного проїзду вулицю П.Чайковського, на відрізку від площі Філармонії до вулиці Поштової» від 10.10.2022 р., яка набрала 253 голоси, повідомляємо наступне.
Зазначена електронна петиція розглядалась 17.11.2022 р. у Вашій присутності, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Василя Зазуляка, за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ігоря Крохмаля, секретаря виконавчого комітету міської ради Сергія Добржанського, керівника напрямку «Безпечні вулиці» ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», представників виконавчих органів міської ради, а саме:, юридичного управління, департаменту транспорту та окремих питань комунального господарства, департаменту урбаністики та архітектури.
За результатами попереднього розгляду даної електронної петиції було розроблено проект рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради, який оприлюдненню на офіційному вебпорталі міської ради.


30.11.2022 р.
Шановний Михайле Радувиче!
Розглянувши Вашу електронну петицію № 51 «Повернути чернівчанам дорогу та відкрити для вільного проїзду вулицю П.Чайковського, на відрізку від площі Філармонії до вулиці Поштової» від 10.10.2022 р., яка набрала 253 голоси, повідомляємо наступне.
Попередній розгляд зазначеної електронної петиції відбувся 17.11.2022р. у Вашій присутності, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Василя Зазуляка, за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ігоря Крохмаля, секретаря виконавчого комітету міської ради Сергія Добржанського, керівника напрямку «Безпечні вулиці» ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», представників виконавчих органів міської ради, а саме:, юридичного управління, департаменту транспорту та окремих питань комунального господарства, департаменту урбаністики та архітектури.
За результатами попереднього розгляду відповідної електронної петиції було підготовлено проект рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради, про що Вас було повідомлено листом від 21.11.2022 р. № КО-52/01/10-10-е.
На черговому засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради, яке відбулося 22.11.2022 р., було прийнято рішення виконавчого комітету № 706/37 Про розгляд електронної петиції Михайла Шкурея № 51 «Повернути чернівчанам дорогу та відкрити для вільного проїзду вулицю П.Чайковського, на відрізку від площі Філармонії до вулиці Поштової». Виконавчим комітетом Чернівецької міської ради було вирішено не підтримати електронну петицію Михайла Шкурея від 10.10.2022р. № 51 «Повернути чернівчанам дорогу та відкрити для вільного проїзду вулицю П.Чайковського, на відрізку від площі Філармонії до вулиці Поштової».
Рішення виконавчого комітету міської ради від 22.11.2022 р. № 706/37 оприлюднено на офіційному вебпорталі міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шкурей Михайло Радувич

Початок збору підписів:

10 жовтня 2022 р.

Відповідь дана:

23 листопада 2022 р.