Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Про перейменування вулиці І. Крилова в м. Чернівці на вулицю імені «Кузьми Скрябіна»


Ми, мешканці міста та мешканці вулиці Крилова просимо перейменувати вул. І.Крилова в м. Чернівці на вулицю імені «Кузьми Скрябіна» або «Андрія Кузьменка» лідера гурту «Скрябін».
Андрій Вікторович Кузьменко (псевдонім — Кузьма Скрябін) 17 серпня 1968р.н., український співак, композитор, поет, письменник, телеведучий, продюсер, актор. Лідер гурту «Скрябін». Герой України, кавалер Ордена «За заслуги» I ст..
Андрій Кузьменко є значною постаттю в новітній історії України.
Кузьма Скрябін, здійснив вагомий внесок у розвиток сучасної культури та інших суспільних сфер життя, напевно немає людини в Україні, яка б не знала його ім’я чи його пісень. Він неодноразово відвідував м. Чернівці та проводив концерти, зокрема на святкуваннях Дня Міста та інших святкових днів.
Буде справедливим сказати, що Андрія пам’ятають та поважають не тільки за його творчість та громадянську позицію, а також за його чесність, порядність та людяність. Його дійсно можна назвати людиною з великої букви, людиною-епохою. Всі ми пам’ятаємо концерт пам’яті на честь Кузьми Скрябіна, який дивилась і сумувала вся Україна. Без всякого сумніву, така людина заслуговує на увічнення її імені в кожному місті нашої держави.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Дмитре Олександровичу !
Повідомляємо, що Ваша петиція «Про перейменування вулиці Крилова в м.Чернівці на вулицю імені «Кузьми Скрябіна» 09 грудня 2022 року попередньо розглянута за Вашою участю та участю заступника начальника юридичного управління міської ради Остафійчука Яна В'ячеславовича і начальника відділу звернень громадян управління комунікацій, зовнішніх зв'язків та електронного урядування міської ради Собіль Ніни Миколаївни.
Відповідно до Положення про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, встановлення пам'ятних знаків і меморіальних дошок в Чернівецькій міській територіальній громаді питання щодо найменування (перейменування) об'єктів права власності розглядається | міською топонімічною комісією.
Ваша петиція буде розглянута на засіданні цієї комісії, про дату і час засідання ми повідомимо Вас додатково.

08.03.2023
Шановний Дмитре Олександровичу !
Повідомляємо, що Ваша електронна петиція «Про перейменування вулиці Крилова в м.Чернівці на вулицю імені «Кузьми Скрябіна» розглянута за Вашою участю на засіданні міської топонімічної комісії 03 березня 2023 року.
Топонімічна комісія не підтримала пропозицію щодо перейменування вулиці Крилова в м.Чернівці на вулицю імені «Кузьми Скрябіна».
Проект рішення про розгляд електронної петиції «Про перейменування вулиці Крилова в м.Чернівці на вулицю імені «Кузьми Скрябіна» буде підготовлено та винесено на сесію міської ради.

14.07.2023
Шановний Дмитре Олександровичу !
Чернівецька міська рада ВИРІШИЛА:
- Підтримати електронну петицію №55 Дмитра Левченка «Про перейменування вулиці І.Крилова в м. Чернівці на вулицю імені «Кузьми Скрябіна»».
- Перейменувати вул.І.Крилова на вул.Кузьми Скрябіна.

СКАНКОПІЯ РІШЕННЯ У ДОДАТКУ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 255 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Левченко Дмитро Олександрович

Початок збору підписів:

3 листопада 2022 р.

Відповідь дана:

13 грудня 2022 р.